UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ściąga portElu. A po szkole idę na…

2016-09-02
Aktualizowany 2016-09-07 17:00
Ściąga portElu.  A po szkole idę na…

 Dla niektórych dzieci udręka, dla innych radość z możliwości ponownego spotkania znajomych ze szkolnej ławki. Właśnie rozpoczął się rok szkolny. Program obowiązujący w szkole nie zawsze trafia do uczniów, dlatego też sporą część czasu spędzają oni na zajęciach pozaszkolnych, gdzie mogą rozwijać swoje pasje i talenty.

 Postanowiliśmy ułatwić wybór zajęć, na które można posłać pociechy. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, w których najmłodsi oraz młodzież mogą rozwijać swoje intelektualne zainteresowania pod okiem specjalistów. Może będzie to hobby, a może życiowa pasja, która ukształtuje nasze dzieci. Wkrótce zestawienie zajęć dla ciała.
      
       Akademia Nauki w Elblągu - zaprasza na Kursy Programowania Robotów Lego dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz na Kursy Szybkiego Czytania, Efektywnej Nauki i Technik Pamięciowych dla dzieci już od 5 roku życia. Dla gimnazjalistów przygotowaliśmy specjalną ofertę Kursów Skutecznego Uczenia się i Podstaw Psychologii. Dzięki naszym zajęciom Państwa dziecko przekona się, jak świetną i pożyteczną zabawą może być nauka; odkryje swoje mocne strony; nauczy się czytać płynnie i z pełnym zrozumieniem tekstu; będzie lepiej i szybciej zapamiętywało informacje, co z pewnością zaowocuje najlepszymi ocenami w szkole. 10.09.2016r i 24.09.2016 zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe, które odbędą się w Przedszkolu Mały Europejczyk ul. Wyżynna 9. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową i profil.
      

       Akcent Szkoła Językowa -
oferujemy 5 języków na wszystkich poziomach: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski dla dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych i seniorów. Uczymy przy pomocy tablic interaktywnych nowoczesnymi metodami zaczerpniętymi z Wielkiej Brytanii. Połowa lekcji prowadzona jest metodą Direct przez konwersacje, a druga połowa tradycyjnymi metodami, dzięki temu nasi kursanci szybko zaczynają mówić płynnie. Zajęcia urozmaicamy grami i aplikacjami na tablicy interaktywnej. Wtedy kursanci zapominają o własnych barierach, a język przyswaja się łatwo i szybko. Zapraszamy na Tydzień za FREE w Akcencie 12- 15 września. Nasza szkoła znajduję się na Pl. Dworcowym 3a, I piętro, tel. 665 868 688. Więcej informacji na stronie i profilu. Zróbcie darmowy test i obejrzyjcie filmik o naszej szkole. Do zobaczenia.
      
       Angielski Dla Dzieci -
to nieduża, elbląska szkoła , w której od 13 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia odbywają się po południu, w małych grupach liczących od 4 do 8 dzieci. Maluchy poznają język w atmosferze zabawy, z wykorzystaniem wielu zabawek i atrakcyjnych pomocy naukowych. W czasie zajęć jest czas na samodzielną aktywność, a także na zabawę z całą grupą. Na poszczególnych kursach dzieci poznają wiele piosenek, każde dziecko na każdych zajęciach ma wiele okazji do wypowiadania angielskich słów i zdań. Z młodszymi dziećmi w sali są także rodzice (opiekunowie), aby maluchy czuły się bezpiecznie. Dla rodziców zapisujących swoje dzieci na język angielski organizuję bezpłatną lekcję pokazową, na której mogą ocenić moją metodę oraz zobaczyć, jak ich dzieci bawią się na pierwszych zajęciach. Zapisy pod tel. 502 094 800 lub na e-mail. Więcej informacji można znaleźć na stronie.
      
       Anglojęzyczne Przedszkole „Mały Europejczyk” - zaprasza na Wesołe Soboty z językiem angielskim. Cały dzień (8-16) uczymy się poprzez świetną zabawę. Tańczymy, śpiewamy, malujemy i przygotowujemy pierwsze przedstawienia po angielsku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dla której język angielski jest prawdziwą pasją. Uczestnikom zapewnimy trzy zdrowe, pełnowartościowe posiłki, moc atrakcji, całodzienne obcowanie z językiem angielskim i kulturą brytyjską. Ponadto w ofercie również popołudniowe(16-19) kursy języka angielskiego prowadzone przez lektorów British School. U nas nikt nie narzeka na nudę! W przerwach między zajęciami dzieci bawią się na terenie bajkowego Przedszkola „Mały Europejczyk”. Niesamowitą atrakcją są Szalone Noce w przedszkolu, podczas których zapewniamy dzieciom całonocną opiekę z mnóstwem atrakcji: mini disco, pijama party, maraton bajkowy na dużym ekranie, pyszne śniadanko, a następnie zwariowane zabawy na świeżym powietrzu. Oferta skierowana do przedszkolaków w wieku od 2 do 6 lat i uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Bliższe informacje pod nr tel. 515 406 883 i na stronie.
      
       Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe SOWA - działające w Elblągu przy ulicy 12-go Lutego oferuje państwu zajęcia indywidualne lub w małych grupach (3-6 osób). Oprócz korepetycji z języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki, chętni uczniowie mogą uczyć się języków obcych- angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Dużym zainteresowaniem cieszył się również kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego, którego kolejna edycja rozpoczyna się we wrześniu. W Sowie można również poznać podstawy gry na gitarze, a rodzice mogą skorzystać z naszej oferty kursów zawodowych (m.in. opiekun osoby starszej z językiem obcym, pracownik administracyjno-biurowy z językiem obcym) bądź nauki języka obcego specjalistycznego. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać pod nr telefonu 732 856 341 lub adresem e-mail, zapraszamy również na naszą stronę internetową.
      
       Centrum Helen Doron w Elblągu - zaprasza dzieci od 2 do 9 roku życia na skuteczną i pełna zabawy naukę języka angielskiego. Niewygodne ławki szkolne i nudne lekcje? Dziś kursy angielskiego metodą Helen Doron dla najmłodszych nie mają z nimi nic wspólnego. Ukochany przez dzieci taniec, śpiew, gry ruchowe czy odgrywanie scenek, to metody wykorzystywane przez nas do nauki języka obcego. Zajęcia odbywają się całkowicie w języku angielskim, a poziom zaawansowania języka używanego podczas zabawy dopasowany jest do tempa nauki uczniów. Trwają jeszcze zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe pod nr tel. 735 935 695 lub na stronie.
      
       Centrum Języków Obcych MASTER SCHOOL - Szkoła języka angielskiego MASTER School jest nowoczesną szkołą stworzoną przez pasjonatów językowych z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu na każdym poziomie zaawansowania dorosłych jak i dzieci. Naszą misją jest w sposób szybki i najbardziej skuteczny nauczyć Państwa stosowania języków obcych w mowie i piśmie. Aby maksymalnie wykorzystać Państwa czas i osiągnąć najszybsze i najlepsze efekty w nauce, nasze Centrum Językowe naucza nowoczesną Metodą Bezpośrednią. Metoda Bezpośrednia opiera się głównie na słuchaniu i mówieniu- ok 80% zajęć to praktyka ustna polegająca na dialogu z lektorem w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo i struktury gramatyczne. Lektorzy w ten sposób kontrolują poprawną wypowiedź w odpowiednim kontekście. Zajęcia odbywają się w 90% w języku obcym. Lektorzy unikają wydawania instrukcji i tłumaczenia na język ojczysty. Kolejne lekcje są zaplanowane tak, aby zawierały aktualnie wprowadzane słownictwo lub gramatykę oraz poznane wcześniej zagadnienia. Uczymy w przyjemnej atmosferze sprzyjającej naturalnemu posługiwaniu się językiem obcym. Nasi lektorzy posiadają doświadczenie i kreatywność w organizowaniu zajęć. Dajemy również możliwość przetestowania naszej metody na 4 lekcjach próbnych, które są bezpłatne i niezobowiązujące. Ponadto oferujemy bezpłatne konsultacje w przypadku nieobecności lub trudności ze zrozumieniem bieżącego materiału. Dostaniecie Państwo także dostęp do bezpłatnej platformy e-learningowej, służącej do samodzielnego utrwalania materiału w zależności od potrzeb. Zapraszamy na stronę oraz do kontaktu pod nr tel.: 535 958 486, 509 065 602.
      
       CSE Światowid - Zajęcia plastyczne - Dzieci, młodzież i dorośli którzy czują w sobie duszę artysty mogą zapisać się do sekcji ceramicznej i ogólnoplastycznej (dla osób powyżej 18 lat). Dla najmłodszych realizowane będą zajęcia „W lesie twórczych rąk" Dzieci w ramach zajęć będą tworzyły prace w oparciu o różne techniki plastyczne i rękodzielnicze. W kameralnych grupach mali artyści będą mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne i wyobraźnię, kształtować twórczą osobowość i kreatywność. Sekcja wokalna- Młodzi wokaliści szlifują swój talent w CSE „Światowid" w Elblągu pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka. O „Skaczących nutkach" słyszało wielu. To właśnie w ramach sekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych. Dzień otwarty pracowni plastycznych i studia wokalnego odbędzie się 10 września w godz.11.00-13.00. Będzie można odwiedzić pracownie plastyczne i studio muzyczne, spotkać się z instruktorami, uzyskać szczegółowe informacje dot. realizowanych w CSE "Światowid" zajęć plastycznych, ceramicznych i wokalnych. Zajęcia taneczne- Są nowości i są sprawdzone formaty - w Centrum Tańca Promyk kursy taneczne ruszają już we wrześniu. W ofercie Centrum Tańca Promyk są zajęcia dla dzieci - rytmika, hip-hop, taniec towarzyski, sumba kids, dziecięca akademia tańca, gimnastyka artystyczna, a dla dorosłych - zumba, lady latino, fit ball, pilates, celluSTOP, taniec towarzyski. Więcej informacji jest dostępnych na naszej stronie.
      
       Edun Korepetycje - oddział Edun w Elblągu to centrum edukacyjne, które powstało z myślą o tym, aby codziennie pomagać i wspierać uczniów na różnym poziomie edukacji. W naszej ofercie znajdują się korepetycje i kursy maturalne z: matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOS-u, języka polskiego, języków obcych, informatyki. Jesteśmy już 4 rok szkolny w Elblągu. Posiadamy sukcesy i wysoką zdawalność naszych maturzystów! Wszystkie korepetycje w jednym miejscu! Oferujemy Państwu regularne i systematyczne korepetycje, dzięki którym uczeń nie tylko nadrobi zaległości szkolne, przygotuje się do klasówek, matury, egzaminu gimnazjalnego lub zaliczy przedmiot na studiach, a także poszerzy wiedzę i polubi przedmiot, którego się uczy. Nauka w Edun Korepetycje odbywa się: w małych grupach o zbliżonym poziomie nauczania (2-4 osoby); indywidualnie; kursy maturalne w grupach (4-6 osób). Dlaczego Edun Korepetycje? Pewnie zastanawiasz się czemu masz skorzystać z naszej oferty? W Edun Korepetycje nigdy się nie rozczarujesz! Stawiamy na skuteczne i innowacyjne techniki nauczania. Z Edun Korepetycje nauka to przyjemność w przyjaznej i bezstresowej atmosferze! Korepetycje i kursy maturalne prowadzone są w dobrze wyposażonych salach. Zindywidualizowany tok nauczania, szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów, doświadczona kadra, a przy tym atrakcyjne ceny już od 14 złotych/lekcja - to nasze atuty. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny oraz stan swojej wiedzy - odwiedź nasz oddział Edun już dzisiaj! Oferujemy darmową lekcję próbną, a jeśli zapiszesz się na kurs maturalny w sierpniu zyskasz nawet 300 zł! Więcej informacji o naszych korepetycjach znajdziesz na stronie lub pod nr: 55 621 29 28, 796 212 922.
      
       FanRobot - Nauka i Zabawa - prowadzimy warsztaty robotyki oraz niesamowite eksperymenty dla młodych naukowców. Robotyka - podczas zajęć wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat techniki. Poznajemy różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego języka programowania nasze roboty ożywają. Program warsztatów został przygotowany dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci młodsze (6-9lat) pracują na zestawach Lego WeDo, natomiast dzieci starsze (9-12lat) na najnowszych zestawach Lego Mindstorms EV3. Eksperymenty z FanRobot to wspaniałe zajęcia dla młodych naukowców (8-12 lat). Każda godzina zajęć to wkroczenie do świata nauki i niesamowitych doświadczeń. Bez klasówek i sprawdzianów krok po kroku będziemy poznawać świat chemii, fizyki oraz biologii. Każde zajęcia to szereg doświadczeń, które dziecko wykona samodzielnie oraz z pomocą instruktora wyciągnie właściwe wnioski z obserwacji. W przystępny sposób pozna odpowiedź na pytanie "Jak to się stało?". Trwają zapisy na nowy rok szkolny 2016/2017. Więcej informacji pod nr: 517 03 02 02 oraz na stronie.
      
       Hogwart - szkoła, gdzie w magiczny sposób nauczę Cię angielskiego. Oferujemy korepetycje z bieżącego materiału szkolnego, który dodatkowo rozszerzamy wedle potrzeb. Prowadzimy nabór na kursy dla dorosłych, seniorów i przedszkolaków. Gwarantowana satysfakcja, poprawa ocen i doskonalenie konwersacji. Hogwart to gwarancja jakości i najniższej ceny ! Przyjdź (Pułkownika Dąbka 169) lub zadzwoń 504 508 004. Zajrzyj na nasz profil  jak i na stronę. Serdecznie zapraszamy!
      
       LEONARDO SCHOOL - Szkoła Tylko Dla Dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Jedyna placówka w naszym mieście, która potrafi skutecznie nauczyć języka angielskiego oraz wyjątkowych metod efektywnej nauki już od najmłodszych lat. Wyjątkowi eksperci opracowali program nauczania, z myślą o tym, by Twoje dziecko kojarzyło szkołę oraz naukę z przyjemnością i radością zdobywania wiedzy. Dzięki temu nie tylko uczymy, ale łagodzimy stres związany z koniecznością pójścia do szkoły oraz wpływamy na lepsze wyniki nauki z każdego przedmiotu w późniejszych latach. Posiadamy dwa programy - Leo English i Leo Maniak. W Leo English język angielski jest wszechobecny, osadzony w rzeczywistości i towarzyszy każdej podejmowanej przez dziecko aktywności. Nasi uczniowie nazywają każdą czynność, którą wykonują oraz od samego początku uczą się czytać nawet o tym nie wiedząc! Sprawdzone i różnorodne metody dydaktyczne, ułatwiają naukę oraz naturalną skłonność dziecka do uczenia się poprzez zabawę. Leo Maniak uczy, jak... się uczyć - skutecznie, łatwo i z prawdziwym zainteresowaniem. To niezawodny sposób na szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój. Poprzez starannie opracowane sposoby przyswajania wiedzy, pomagamy Twojemu dziecku odnosić sukcesy w szkole. Ucząc się z Leo Maniakiem nasi uczniowie z łatwością przyswajają ortografię, czytają ze zrozumieniem i kreatywnie notują, ćwicząc swoją pamięć, koncentrację i rozwijając umiejętności logicznego i twórczego myślenia. To program zarówno dla dzieci zdolnych, jak i mających trudności szkolne, lubiących uczyć się poprzez ruch oraz takich, które potrzebują nabrać więcej pewności siebie. W każdą sobotę września zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe. Zapisy pod tel. 733 500 443 lub mailowo elblag@leonardoschool.pl. Zajrzyjcie na nasz profil lub stronę.
      
       Pracownia Plastyczna RYT -
Odkryj swój talent! Pod takim hasłem w poniedziałek 5 września 2016 r. po wakacyjnej przerwie zostaną wznowione warsztaty plastyczne w Pracowni Plastycznej RYT. Pracownia jest miejscem, które czeka na swoich stałych uczestników zajęć, ale także otwarta jest dla wszystkich chętnych, którzy po raz pierwszy zechcą spróbować swoich sił w rysunku, malarstwie, rzeźbie czy grafice warsztatowej. Podobnie jak w latach poprzednich dla uczestników warsztatów została przygotowana bardzo atrakcyjna oferta zajęć warsztatowych skierowanych do różnych grup wiekowych, zarówno do dzieci , młodzieży i dorosłych uzdolnionych plastycznie jak i takich, którzy z plastyką są „na bakier” i chcieliby to zmienić. W ofercie swoje miejsce znajdą mali artyści 5 -6 lat, dzieci szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dorośli szukający wytchnienia od codziennych obowiązków. Atutem zajęć w mojej pracowni jest piętnastoletnie doświadczenie w branży edukacji artystycznej, praca w małych grupach, która pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego uczestnika warsztatów. Staram się, aby mali twórcy podczas zabaw plastycznych nauczyli się odkrywać swoje talenty, aby młodzież w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa nabywała umiejętność mówienia o świecie językiem sztuki, aby dorośli choć na chwilę zapomnieli o obowiązkach i nauczyli się robić coś tylko dla siebie.Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą oraz wędrówki po naszych galeriach na nowej stronie internetowej, tel.: 606 48 18 28.
      
      
      

       Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem swojej oferty w artykule Ściąga portElu prosimy o kontakt pod adresem milosz@portel.pl
      
       ----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)