UWAGA!

Był sobie protest

„Osoby i instytucje protestujące przeciwko budowie hipermarketu przy ul. Żeromskiego w Elblągu czekają na oficjalną odpowiedź władz miejskich, aby podjąć kolejne kroki chroniące ich przed uciążliwością tej inwestycji” – czytamy w Głosie Elbląga.

„(...) Osoby, które wystosowały protest, nie zamierzają spocząć. Stanisław Haliniak, prezes PSS Społem mówi: - Nasz protest skierowany został do prezydenta miasta. Nie otrzymałem dotąd odpowiedzi, a o odrzuceniu protestów wiem jedynie z prasy. Kiedy dostaniemy odpowiedź, zastanowimy się, którędy iść dalej. (...) U nas nie dość, że tego typu obiekty lokuje się w środku miasta, co nie pozostanie bez wpływu na warunki ochrony środowiska, to w dodatku miasto z tego nie ma pożytku”.
     
     Szerzej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
     
      Zobacz także ”Będzie hipermarket przy Żeromskiego”
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Bardzo dobrze. Niech się buduje ten hiprmarket. Może w końcu będzie taniej.
 • Czy już teraz, jeszcze przed zbudowaniem supermarketu, Pan Prezydent Słonina może podać nazwiska osób, które podjęły decyzję o jego budowie przy ul. Żeromskiego ? Bardzo bym prosił Pana Prezydenta o tą informację.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wyborca(2002-01-08)
 • bardzo dobrze, że rozwalą te rudery Zakładów Mięsnych. Dość już mamy tego smrodu wydobywającego się z tego technicznego i budowlanego skansenu. Zostawiać trzeba to, co jest dobre (np. zabytkową wieżę), a ZM w tym miejscu Elbląga dawno powinny przestać istnieć. Jeżeli chodzi o konserwatora zabytków, to za co miałby przeprowadzić renowację tego śmietnika i komu było by to potrzebne? Nie jestem za supermarketem, ale tu trzeba wybrać mniejsze zło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bigszu(2002-01-09)
Reklama