UWAGA!

Co dalej w Hanyang ZAS

"Nic nie wróży poprawy sytuacji w elbląskim zakładzie Hanyang ZAS. Z powodu ciągłej redukcji zatrudnienia pustoszeją kolejne hale produkcyjne i biura" - czytamy w Głosie Elbląga.

"Na sytuacji zakładu zaciążyły problemy koncernu Daewoo. Wiadomo było, że jeśli nie zostaną one rozwiązane, to źle to wróży nie tylko wiodącym fabrykom, ale i zakładom kooperującym, takim jak elbląski.
     W tym roku przez zakład przeszły potężne fale redukcji. Z pracą pożegnała się większość zatrudnionych. Z zapowiedzi prezesa Tadeusza Rudowskiego wynika, że na koniec roku w zakładzie będzie pracowało nie więcej niż 150 osób. (...) Tymczasem z nieoficjalnych informacji wynika, że może dojść do obniżenia wynagrodzeń. Pracownicy mówią, że mowa jest o wynagrodzeniu w wysokości 760 zł brutto."
     
     Szerzej w Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • bardzo się cieszę ztego powodu mam osobistą satysfakcję że niektóre osoby teraz na własnej dupie doś
 • przepraszam to będzie dalszy ciąg poprzedniej strony, cieszę się ze niektórym którzy się tam dobrze ustawili nareszcie przyjdzie żyć za 760 złotych podczas gdy wielu ludzi wegetuje tak od dawna.Są tam klany których do tej pory nic nie ruszało, mają samochody, domy letniskowe, dobre uposażenia i inne walory. Ja byłam jedną z pierwszych których się pozbyło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  życzliwa do bólu(2001-10-10)
 • do życzliwej a może naiwnej?: dobrze ustawionych nie dotyczy próg 760,- brutto; przecież to oczywiste;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dzejbi(2001-10-10)
 • Dzisiaj przypada druga rocznica konsultacji społecznych w sprawie przynależności Elbląga do województwa pomorskiego. Dlaczego z tej okazji nie ma choćby żadnej wzmianki w jakiejkolwiek elbląskiej gazecie, w tym w PortElu? Czyżby już wszyscy o tym zapomnieli i przestało to kogokolwiek interesować? Czy wynik wyborczy jest tego potwierdzeniem - zwyciężyli zdecydowani zwolennicy Olsztyna: Dziewałtowski, Mańkut i Muller a przegrali z kretesem zwolennicy Gdańska: Kempiński i Rembelski.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Grajdołek(2001-10-10)
 • Jest tyle przedmiotów z tworzyw sztucznych? Brak pomysłu?
Reklama