UWAGA!

Czy miasto stać na izbę?

”Do każdego pacjenta izby wytrzeźwień elbląski samorząd dopłaca ponad 120 zł. Radni zastanawiają się, czy miasto na to stać” - informuje na 16 str. Gazeta Olsztyńska.

”W tegorocznym budżecie zaplanowano 438 tys. zł dotacji dla izby wytrzeźwień. - Te pieniądze powinniśmy wydawać na profilaktykę, a nie na noclegi dla pijanych” - powiedziała dziennikarzom Gazety Olsztyńskiej Jadwiga Wawer, przewodnicząca Komisji Finansowo-Budżetowej Rady Miejskiej.
     ”Od ponad roku przy elbląskiej izbie działa także noclegownia dla bezdomnych mężczyzn. - Jeżeli okaże się, że dotacja jest wykorzystywana także na utrzymanie noclegowni, to nie będę miała zastrzeżeń do jej wysokości - przyznaje radna Wawer.”
     ”- Noclegownia jest utrzymywana właśnie z dotacji od miasta - zapewnia Benon Pietrzok, szef izby wytrzeźwień w Elblągu.”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • sa ludzie,ktorzy naprawde nie maja gdzie spac! sam jestem tego zywym przykladem na razie jakos sobie radze,ale co bedzie jutro?........ nie wiem potzeba miejsc do spania dla bezdomnych przez 15 lat placilem podatki,pracowalem,a teraz nie mam nic........... i nie jestem jedyny takie czasy
 • eee gosciu i siedzisz w internecie??? czuc sciemka
 • Jeżeli to pacjenci to Kasa Chorych refunduje ich pobyt w Izbie. Nie? Budżet Polski czerpie z akcyzy... może wystąpić o refundowanie kosztów? Jestem producentem... lodów. Jeżeli mój towar zaszkodził klientowi mam obowiązek zadośćuczynienia... a Polska? Nie? A może Izbę oddać w ajencję? Na dole bar „U Sheryfa” a u góry Izba... na transporcie by się zaoszczędziło. A może pijanych na miesiąc do Atletikonu? A willę (czy. Izbę) pod młotek? Z milion by dali?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-02-17)
Reklama