UWAGA!

Dziennik Elbląski: Będzie nowy dyrektor

“Ryszard Stolarowicz, były szef Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu został odwołany z pełnionej funkcji” - napisał Dziennik Elbląski.

“Jego miejsce tymczasowo zajął Andrzej Grzymski, zastępca dyrektora olsztyńskiego WORD. Decyzję o zmianie na dyrektorskim stanowisku podjął zarząd województwa. Jednak jego członkowie odżegnują się od stwierdzenia, że powodem zmian na dyrektorskim stanowisku w elbląskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego była afera związana z uzyskiwaniem praw jazdy bez zdawania testów komputerowych.
     - Od dłuższego czasu nosiliśmy się z tą decyzją, a od roku bacznie obserwowaliśmy pracę pana Stolarowicza - mówi Janusz Cichoń, członek zarządu województwa warmińsko - mazurskiego. - Niestety dyrektora elbląskiego WORD ostatniego czasu więcej nie było w pracy niż bywał. Mieliśmy wrażenie, że pan Stolarowicz po prostu się wypalił”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Niemożliwe. Przecież jest niezatapialny, ciekawe gdzie wypłynie?
 • Nareszcie, sprawiedliwości stało się zadość. Należą się gratulacje członkom Zarządu Wojewódzkiego województwa warmińsko - mazurskiego. Myślę, że ta decyzja powinna zapaść o wiele wcześniej, a może nawet nie powinno mieć miejsca powołanie Takiej osoby na stanowisko dyrektora. Ale cóż, lepiej późno, niż wcale. Gratulacje naszym władzom!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  usatysfakcjonowany(2003-10-31)
 • ważne że wczesniej ustawił dobrze swojego synka, teraz może spokojnie odejść.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator(2003-10-31)
 • Należy jeszcze zwolnić to liczne grono rodzinne pana Stolarowicza ,które jeszcze pracuje w ośrodku.a są to co najmniej 4 osoby .Zwalniało się innych ,żeby im dać prace.Osoby którym udowodniono jakieś machloje powinny odchodzić z najmniejszum uposażeniem. Ciekawe z jakim odszrdł p. Stolarowicz/
Reklama