UWAGA!

Dziennik Elbląski: Na razie bez nazwisk

„Żaden z członków elbląskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej nie odważył się jeszcze rzucić legitymacji partyjnej na rzecz nowej, powstającej w Elblągu partii – Socjaldemokracji Polskiej, w skrócie SDPL” - napisał Dziennik Elbląski.

„Ale część lewicowych działaczy bez pośpiechu i rozgłosu sprawdza, czy warto porzucić stary okręt i zameldować się pod nieco inną banderą z napisem SDPL. W Elblągu nowa partia ma zostać zarejestrowana już za kilka dni.
     - Sądzę, że już w piątek będę mógł konkretnie powiedzieć, ile osób tworzy w Elblągu struktury Socjaldemokracji Polskiej – mówi Dariusz Klimowski, inicjator powstania w Elblągu partii będącej efektem dezercji z Sojuszu marszałka Marka Borowskiego. - Rozmawiałem już z wieloma ludźmi, starszymi, młodszymi, rozmaicie. Wśród osób zainteresowanych przejściem do SDPL są także dotychczasowi działacze SLD, ale nazwiskami rzucał nie będę, dopóki partia nie zostanie zarejestrowana”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • "Rozmawiałem już z wieloma ludźmi, starszymi, młodszymi, rozmaicie."
 • No sa jeszcze lata przejsciowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2004-04-06)
 • AM - przeca o nich mowa ("rozmaicie"), ino raczej tu chodzi o "stan przejściowy"...
 • Nie ma to jak dwóch osiołków gadających sobie tylko zrozumiałym językiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  muminek(2004-04-06)
 • Pan DK za wszelką cenę chce coś osiągnąć na lewicy - był w SLD, ale na listę go nie wzieli, był opiekunem socjalistycznego ZSP na PWSZ, teraz chce zakładać SDPL. Dajcie mu coś wreszcie - bo się nie uspokoi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca bombowca(2004-04-06)
 • W ELBLĄGU POWSTAŁA TEŻ KOLEJNA NOWA PARTIA "ZIELONI2004"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ZIELONI2004(2004-04-06)
 • A ja utworzyłam partie "PRECZ Z OSZUSTAMI I ZŁODZIEJAMI"
 • "kierowco bombowca", trudno mi z toba polemizowac, bo wypisujesz straszliwe bzdury! Zdaje sie ze znasz mnie lepiej niz ja sam. Czyzbys byl moim "kryptobiografem"?! :-)) Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Darek Klimowski(2004-04-06)
 • Kierowca bombowca o ile się nie mylę to już kiedyś czytałem twoją opinię na temat Pana D.K., zdaję się, że nie lubisz człowieka, to widać po atakach, ale czy masz jakiś konkretny powód, czy tylko należysz do tego kręgu Elblążan i Polaków, którzy z niczego nie są zadowoleni i wszystko potrafią tylko krytykować, a sami nic w życiu nie osiągnęli. Czyżby to była zemsta...?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bombowiec_kierowcy_bombowca(2004-04-18)
 • Rwel na premiera lub prezydenta! A nawet na papieza! Kto jest za lub przeciw niech sie wpisze i uzasadni swoja wypowiedz! Oto moja: 1. Rwel wie wszystko najlepiej. 2. Rwel jest nieomylny. 3. Rwel ma na wszystko odpowiedz (mniejsza o jej jakosc). 4. Rwel jest bez skazy w przeciwienstwie do wszystkich innych wypowiadajacych sie na forum lub opisanych w artykulach. 5. Rwel zna Aborygena Miejscowego - swojego kompana od nieomylnosci. 6. Rwel ma zawsze wlasciwe poglady polityczne. 7. Rwel ma najlepsze pomysly na naprawe miasta i panstwa (a kto wie moze nawet swiata?). NIKT NIE PODSKOCZY!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  autobus(2004-04-26)
 • Rwel swoją nieomylnością, wszechwiedzą, intelektem, nie przebije Aborygenka...zresztą tenże Miejscowy jest niezrównany w zwalczaniu tzw " anonimków"...wiec moze jego by tak na Ducze?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hieronimAnonim(2004-04-26)
 • No dobrze o Rwelu i o mnie już wszystko wiemy - a nawet więcej. Ale co Wy macie do powiedzenia w sprawie - bo tak dziwnie konfabulujecie nie na temat. To nic nie macie do powiedzenia, poza tymi peanami na nasz temat. Widzę, że preferujecie bezwolne tumaństwo bez zdania i oceny sytuacji. Tak wygląda WASZ ogląd świata i ocena rzeczy i ludzi? Cienko to wygląda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2004-04-26)
Reklama