UWAGA!

Dziennik Elbląski: Nieodpowiednie z zachowania

"Nagana od dyrektora oraz obniżenie ocen z zachowania do oceny nieodpowiedniej - to kara, jaka spotka pięciu uczniów z elbląskiego Gimnazjum nr 1, którzy w ubiegłym tygodniu poturbowali nauczycielkę" - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

"Podczas jednej z przerw między lekcjami, Mirosława M. poczuła zapach dymu papierosowego z piwnicy. Papierosy paliło tam pięciu gimnazjalistów - trzech z trzeciej klasy i dwóch z pierwszej klasy. Zobaczyli nauczycielkę i próbowali uciekać. Gdy ta złapała jednego z nich, inni zaczęli ją szarpać. Kobieta ma rękę w gipsie - ramię jest wykręcone i pobijane. Nauczycielka mimo, że była na policji, nie wniosła oficjalnej skargi. Uczniowie przeprosili ją".
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dyrektor tej szkoły musi być skończonym imbecylem,żeby aż w tak "okrutny" sposób "ukarać" to bydło.Pewnie śmieją się teraz z tego idioty,a za jakiś czas sami spuszczą mu manto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nauczyciel(2004-01-20)
 • Nauczycielka powinna przeprosić tych biednych uczniów.W ogóle co to ją obchodzi,że palą papierosy.To ich prywatna sprawa!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nauczycielka(2004-01-20)
 • Nauczycielka doznała poważnego obrażenia ciała i ... nie zgłosiła przestępstwa, ponieważ uczniowie ją przeprosili. Przykro to powiedzieć, ale sami nauczyciele swoją naiwnością w nieistniejące ideały, ze strachu lub zwykłego wygodnictwa tolerują bandyctwo w szkołach. Drobne kradzieże, wymuszenia na młodszych uczniach, wszystkie przejawy zdziczenia, chamstwa i zwykłego braku kultury - przechodzicie nad tym do porządku dziennego, ukrywając fakty przed opinią publiczną z fałszywego wstydu lub aby nie kalać "dobrego imienia" szkoły. A potem wypuścicie w świat swoich wychowanków, którzy nawet potrafią ładnie przepraszać. A mówią, że w szkołach upadł już właściwie system wychowania uczniów. Przykre...
 • Pewnie Pani Nauczycielka dostała "odszkodowanie" od rodziców pociech, to i nie wnosi oskarżenia. Jak to w dowcipie o kolei transsyberyjskiej ..... W pociągu Kolei Transsyberyjskiej konduktor złapał gapowicza. Ponieważ w pobliżu nie było stacji a na zewnątrz mróz i tajga, nalał go po mordzie i poszedł dalej. Po dwóch dniach ponownie konduktor spotyka tego samego gapowicza, a ponieważ warunki są takie same, znów leje biedaka po mordzie i idzie dalej. Podróżni którym żal zrobiło się bitego podróżnego zapytali: - A daleko pan jedzie? - No jak morda wytrzyma, to jadę do Wladywostoku. Morał : Jak dobrze płacą to tylko chodzić na przerwach do szatni .... ;-))))))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Paweł(2004-01-20)
 • po co ich jeszcze trzymac w szkole do OHP kiedys takie coś było .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  treminator(2004-01-20)
 • Paweł - ale wiesz, jak to jest w tych sportach ekstremalnych - można nie przeżyć. Deprecjacja funkcji zawodu nauczyciela postępuje szybciej, niż wielu się wydaje... winny system, czy ludzie?
 • Proszę mi tu bez żadnych insynuacji - ona nic nie dostała. Po prostu skruszeni uczniowie którzy zrozumieli do głębi swój niecny uczynek, obiecali że już nie złamią ręki żadnemu innemu nauczycielowi w tym roku szkolnym.
 • Nauczyciele powinni pojsc na obowiazkowe kursy samoobrony i prewencji , bo z tym bydlem roczników późne osiemdziesiate i dalej to długo nie pozyją ... ,nawet krzyknać na szczeniaków nie mozna ,niech dalej wychowują bezstresowo dzieci.
 • Ciekawe czy jeśli to dyrektorce tej szkoły uczniowie skręcą rękę, nadal będzie ich uspawiedliwiać a winę zrzuci na siebie? Pewnie tak. Przecież "oni tego nie chcieli, to był tylko przypadek"...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Oburzony(2004-01-20)
 • Uczniowie są odzwierciedleniem rodziców. Niektórzy z nich kulturą nie grzeszą, co zresztą widać na tej stronie.
 • METODY PAPIEROWEGO WYCHWOWYWANIA PROGRAMAMI WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNYMI ZAOWOCUJĄ NIEDŁUGI I INNYMI WYBRYKAMI, ZA KTÓRYCH BEZKARNOŚĆ JEST PRAWIE PEWNA. OSTATNIE OSIĄGNIECIE TO AKCEPTACJA 13.01.2004 KOLEJNYCH PAPIEROWYCH PROPOZYCJI WIRTUALNEGO ŁAPANIA MŁODYCH, BEZKARNYCH, NIEDOUCZONYCH, BEZWZGLĘDNYCH PRZESTĘPCÓW. GRATULUJE RODZICOM, SZKOŁOM ,KOŚCIOŁOM, ....
 • I PRZDEWSZYSTKIM ADMINISTRACJI SYSTEMU EDUKACJI, SPORTU I WSZELKICH NONSENSÓW NIE TYLKO POWIATOWEGO....
Reklama