UWAGA!

Dziennik Elbląski: Są już w areszcie

“Dwudziestoletni Adam K. i 19-letnia Katarzyna W. to kolejne osoby zatrzymane przez elbląska policję w związku z kradzieżami aut” - informuje Dziennik Elbląski.

“Według policji od kwietnia do lipca ukradli siedem samochodów marki Audi i VW z ulic: Brzeska, Odrodzenia, Fromborska, Mickiewicza i Grunwaldzka. Adam K. i Katarzyna W. w piątek zostali tymczasowo aresztowani przez Sąd Rejonowy w Elblągu.
     To kolejne osoby zatrzymane przez elbląską policję w ostatnim czasie w związku z kradzieżami samochodów. Przypomnijmy, że kilka dni temu po pościgu i użyciu broni w ręce policji wpadła sześcioosobowa grupa mężczyzn. Zatrzymani uciekali dwoma skradzionymi samochodami (...)”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • ciekawe, czy policja również powiadomi opinię publiczna, kiedy im uchylą areszt, albo przedwcześnie wypuszczą, albo......... ich uniwinnią (niska szkodliwość, są młodzi, maja życie przed sobą), itd...............
  • Do przedmówcy : od kiedy to policja jest od zwalniania przedwcześnie lub wydawania wyroków?? Policja robi swoją robote i jak widać dobrze.....to sądy są takie "wyrozumiałe" i tylko one mogą sp..ć całą robotę policji
  • No nareszcie ktoś w tym mieście zaczął robić porządek co sie zowie.Jak to możliwe,że młodzi ludzie jeżdżą brykami za kupę szmalu,a szmal pochodzi z przekrętów,o których prawie wszyscy wiedzą.Policjantom na ulicach machają "cześć" chyba coś tu nie gra.Jedno mnie tylko zastanawia i podejrzewam,że nie tyko mnie-w jaki sposób się z tego bajzlu wykręcą,bo wykręcą się na pewno(jak znam polskie prawo)
Reklama