UWAGA!

Dziennik Elbląski: Stracił wzrok po alkoholu

“Na weselu pod Szczytnem podano alkohol, po wypiciu którego 26-letni mężczyzna zaczął tracić wzrok. W środę wypił ostatnią “setkę” i trafił do szpitala miejskiego w Olsztynie” - napisał Dziennik Elbląski.

“O trunki na wesele w miejscowości pod Szczytnem zatroszczył się sam poszkodowany, kolega pana młodego. Ponieważ na weselu bawiła się tylko połowa z zaproszonych 150 osób, 200-litrowy baniak wódki wystarczył jeszcze na kilka dni poprawin.
     - Baniak kupiłem od Ruskich – opowiada 26-letni mężczyzna. - Wódkę przelewaliśmy do butelek. Próbowałem jako jeden z pierwszych. Nie wyczuliśmy, że coś jest nie tak, wódka miała normalny smak. Chyba beczki były po jakiejś ropie.
     Na drugi dzień większość z gości czuła się kiepsko. Kolega pana młodego zaczął tracić wzrok, inni odczuwali dolegliwości żołądkowe. Kilku weselników przez ostatnie dwa dni dopijała beczkę, bo “szkoda było zostawić”.
     - W środę wypiłem ostatnią setkę – wspomina kolega pana młodego. - Prawie nie widziałem. Myśleliśmy, że to przejdzie razem z kacem”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama