UWAGA!

Dziennik Elbląski: W końcu będzie legalna

„Dwadzieścia pięć złotych będzie niebawem kosztowała doba parkowania na 'nowej', już oficjalnej giełdzie samochodowej przy placu Kazimierza Jagiellończyka” - napisał Dziennik Elbląski.

„Giełda samochodowa działa w tym miejscu od lat. Do tej pory nieprzychylne były jej jednak władze miasta. Wielokrotnie próbowano ją przenieść lub zlikwidować, stawiając chociażby tablice ostrzegawcze o zakazie handlu. Nie udało się. Samochody 'na sprzedaż' w dalszym ciągu są tam wystawiane. Po ponad dwumiesięcznej przerwie w pobieraniu opłat za parkowanie w centrum Elbląga, nowa uchwała Rady Miejskiej wprowadziła ponownie opłaty za parkowanie. Jednak przy placu Jagiellończyka zrezygnowano z płatnej strefy parkingowej”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "...RadaMiejska wprowadziła ponownie opłaty za parkowanie. Jednak przy pJagiellończyka zrezygnowano z płatnej strefy parkingowej." - mieszkańcy bloków dziękują RadzieM, że zrezygnowana z płatnych stref pod wieżowcami!
  • Za zadne skarby swiata nie kupilbym samochodu na elblaskiej tak zwanej gieldzie.Napatrzylem sie troche tu i owdzie i wiem ze elblag to czysty wał i przekręt i syf.Kazdy tylko czycha jak tu przekrecic innego i opchnac mu fure 5 razy bitą o drzewo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    cyberfucker(2004-02-23)
Reklama