UWAGA!

Dziennik Elbląski: Wiadukt byłby stromy i brzydki

„Nie będzie zapowiadanego wiaduktu nad torami w ciągu ulicy Lotniczej. Za to powstanie wiadukt, łączący osiedle Dębowa z miastem” - napisał Dziennik Elbląski.

„W tym roku miała się rozpocząć długo oczekiwana budowa wiaduktu nad przejazdem kolejowym w ul. Lotniczej. Co więcej, to zadanie znalazło się w projekcie tworzonego właśnie budżetu miasta. Za ok. 10,8 mln zł, jakie według szacunków miała pochłonąć inwestycja, samorząd zamierzał wydać w bieżącym roku 1 mln zł.
     Elblążanie nie od dzisiaj skarżą się na uciążliwości związane z pokonywaniem przejazdu kolejowego w ul. Lotniczej. Natężenie pojazdów na ul. Lotniczej sięga 7 tysięcy pojazdów na dobę, a na ul. Malborskiej – 5, 8 tysięcy aut na dobę. Natężenie ruchu w godzinach szczytu (od 15 do 16) wynosi odpowiednio: 699 i 655 pojazdów na godzinę”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • dawno nie było wypadku na przejeździe, więc... debowaLobbing rulez!
 • Chciałbym wiedzieć kto wydał taką opinię, że wiadukt byłby stromy i brzydki - to absurd, tak może mówić tylko osoba, która nie ma żadnej wyobraźni. Komplikujcie nam życie dalej !!!
 • Nie wiecie dlaczego? Widocznie na Dębowej mieszkają"lepsi"- czytaj wpływowi ludzie.
 • " Był brzydki i stromy" - TO TERAZ WCALE GO NIE BĘDZIE!!! A za torami to są piękne i niedziurawe ulice - więc sami widzicie że nie pasowałby do tego wizerunku.Parodia.
 • Podejrzewam, że przyczyna jest prostsza!:) Po prostu wiadukt na Dębowej będzie finansowany z kasy idącej na węzeł wschód, czyli mniej pójdzie na to z kasy miejskiej!:) A jak znam życie to przypadkiem przy skrzyżowaniu Dębowej z 7-ka powstanie wkrótce, hipermarket Auchan!!!!:) Ot i rozwiązanie zagadki!!!:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  frustrat(2004-02-02)
 • Cóż za cudowne uzasadnienie! Za taką kasę mógłby być mniej stromy i ładniejszy. Czy prezydent musi mieszkać na Zatorzu aby w końcu coś się ruszyło?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Nermal(2004-02-02)
 • I jak darzyć zaufaniem p. prezydenta!?Przeciez to zwykły chłam.
 • Ludzie!!!czy wiecie ile czasu dziennie traci się na przejeździe ul.Lotniczej????a to jeszcze zależy od osoby,która siedzi w budce dróżnika...zdarzało się tak ,kiedy jechałam do pracy(pracuję na Lotniczej w części "za torami")ktoś kto tam siedział zamykał z premedytacją szlaban przed nosem,a wtedy czeka się czasem nawet 10 minut....koszmar przezywa ten kto właśnie spieszy się do pracy>>>wstydźcie się panpwie i panie rajcy!!!życzę wam by któreś z was pracowało w części miasta "za torami"
 • a czy wiadukt na debowej nie byl zawarty w WIELKIM PLANIE INWESTYCJI pana prezydenta?? nie rozumiem textu w stylu "..nie bedzie na lotniczej ale za to zbudujemy na debowej.." inna sprawa ze moze nawet lepiej bo jak pan prezydent zadluzy miasto tylko na jeden wiadukt to mniej bedzie do splacania w przyszlosci ? a propos: do splacenia bedzie DUUUZOOO :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pROSiAczek(2004-02-02)
 • Cenzor, chyba dzisiaj sie zachlales i spisz. A tu koty harcuja!
 • Cenzor! Tutaj dalej wisi b.brzydki epitet pod adresem twojego kochanego pana prezydenta!
 • Bo żyjemy w państwie wolności słowa i cenzor nareszcie to zrozumiał!
Reklama