UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg - marzenia o wielkości, mrzonki, mrzonki i jeszcze raz mrzonki. Politycy i ci, i tamci mają gdzieś Elbląg i jego mieszkańców, przekop zalewu nie jest podyktowany strategicznymi uwarunkowaniami, tylko chęcią pozyskania bursztynu aby podreperować budżet państwa. Jeżeli PIS chciałby wybudować port w Elblągu i całą jego infrastrukturę, to w planach miałby połączenie kolejowe z CPK - taka jest prawda, czy to się komuś podoba, czy też nie. Olsztyn górą był, jest i zawsze będzie.
  • To w któryn miejscu będzie przekopany Zalew Wiślany,bo nie wiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Marek elbląski (2019-03-27)
  • Geno,olsztyn zawsze był jest i będzie wiochą zabitą dechami,a ty siedź sobie na tych jarotach i ciesz się,że masz tramwaje i mieszkasz w metropolii z uczelnią od uprawy buraków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    prestidigitator(2019-03-27)
  • @prestidigitator - Prawdę mówiąc, wolę mieszkać na Jarotach w Olsztynie, niż na Zawadzie lub Nad Jarem w Elblągu. Kiedyś mieszkałem w Elblągu, ale niestety, szukając pracy, musiałem zmienić miasto i o dziwo - nie żałuję. Elbląg upada, i dopóki nie zmieni się włodarzy miasta na ludzi inteligentnych, z wizją i charyzmą do walki o nie, nic się nie zmieni a nawet przypuszczam, będzie jeszcze gorzej. Nie ma co się obrażać na rzeczywistość, taka jest smutna prawda czy to się komuś podoba, czy też nie.
  • I idź sobie zwal gruszke teraz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rokfor606(2019-03-27)
Reklama