UWAGA!

Głos Elbląga: Etaty do Olsztyna

„Pracownicy biura terenowego Funduszu gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych obawiają się, że stracą pracę. Struktura tej instytucji została dopasowana do nowego podziału administracyjnego kraju” – napisał Głos Elbląga.

„W każdym z 49 byłych województw powstało biuro funduszu, które zajmuje się udzielaniem preferencyjnych pożyczek firmom przedsiębiorcom, którzy popadli w takie tarapaty, że mają problem z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników. Fundusz miał również swoją siedzibę w Elblągu. Obecnie struktura dostosowana została do nowego podziału administracyjnego kraju i zamiast 49 biur będzie ich 16.
     Od 1 kwietnia br. osoby zatrudnione w biurze w Elblągu stały się automatycznie pracownikami biura terenowego w Olsztynie, a instytucja elbląska postawiona została w stan likwidacji, który potrwa do końca czerwca br. Natomiast do 15 maja br. ma zapaść decyzja o utworzeniu ewentualnej filii w Elblągu.
     Anna Siewierska, kierownik biura funduszu w Elblągu mówi, że na pewno 9 etatów się nie utrzyma. Jeżeli jakaś delegatura powstanie, to w okrojonej postaci”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama