UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Rado, zbudź się!

“Stowarzyszenie Ziemia Elbląska do Pomorza wystosowało lista otwarty do elbląskich radnych, w którym domaga się wznowienia procedury zmierzającej do przyłączenia Elbląga i ziemi elbląskiej do województwa pomorskiego” - napisał Głos Elbląga.

“Stowarzyszenie przypomina elbląskim radnym, że 11 kwietnia 2002 r. Rada Miejska w Elblągu podjęła uchwałę zobowiązującą ówczesny Zarząd Miasta do ponowienia procedury prowadzącej do zmiany przynależności administracyjnej Elbląga. (...) Stowarzyszenie zwraca też radnym uwagę, że zaniechanie starań o zmianę przynależności administracyjnej Elbląga jest lekceważeniem woli jego mieszkańców, wyrażonej w konsultacjach społecznych. (...)
     Niezależnie od zwrócenia uwagi na problem elbląskim radnym, stowarzyszenie wysyła pismo do wojewody warmińsko-mazurskiego, by spowodował wykonanie uchwały rady z 11 kwietnia 2002 r.”
     
     Więcej w Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama