UWAGA!

Głos Elbląga: Rodziny na swoim

“W Elblągu, podobnie jak i w kraju, buduje się mniej mieszkań niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego zaciekawienie budziła szybko postępująca budowa przy ul. Piechoty, gdzie powstały wojskowe mieszkania” - napisał Głos Elbląga.

“Budownictwo w rejonie elbląskim ożyło także dzięki wojsku, które dla swojej kadry przeznaczy łącznie ponad 260 mieszkań. (...) W Elblągu 96 mieszkań w 4 budynkach, powstało przy ul. Piechoty. Zakończyła się też adaptacja budynku przy ul. Saperów w Elblągu, gdzie mieściła się wcześniej wojskowa administracja. Jest tutaj 14 mieszkań.
     Obecne budownictwo nie zaspokoi wszystkich potrzeb mieszkaniowych armii w Elblągu. Kolejka oczekujących liczy ok. 200 osób. Niemniej jednak inwestycje znacznie złagodzą mieszkaniowy problem”.
     
     Więcej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ostatnio jest moda na budowanie tanich mieszkan, tzw TBS dla rodzin... no własnie jakich? biednych? majacych ustabilizowane, lecz niskie pensje.... sa to mieszkania z garazami, z kafelkami w lazienkach i kuchniach i wszelkich innych "nisko standartowych" urzadzeniami... i to dla biednych? czy ten co ma auto i stac go na garaz w podziemniach wlasnego M jest biedny? Przy hiper powstaja wlasnie takie budynki....dla biednych wlasnie... lokatorzy juz czekalja, choc okna ledwo wstawiane sa .... z autami zaparkowanymi narazie na strzezonym przy hiper.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zbulwersowana, biedna bez auta(2003-08-07)
Reklama