UWAGA!

Głos Elbląga: Z polską gościnnością

„Licząca 22 osoby grupa mieszkańców Compiegne, francuskiego miasta zaprzyjaźnionego z Elblągiem, członków Stowarzyszenia „Compiegne – Elbląg”, przebywała kilka dni w regionie elbląskim” - napisał Głos Elbląga.

„Mieliśmy okazję zwiedzić Elbląg – mówi Marie – Claire Garreau, sekretarz generalny stowarzyszenia, - Byliśmy w Gdańsku, odwiedziliśmy Malbork, a we Fromborku byliśmy podejmowani przez miejscowego burmistrza. Płynęliśmy przez pochylnie oraz po Zalewie Wiślanym”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Taaa... Pokazywać Francuzom zbankrutowany Frombork i jego... burmistrza? To naprawdę powód do dumy i chwały.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fromborczanka(2004-05-13)
 • Od dłuższego czasu oserwuję krytyczne uwagi na wszelkie tematy dotyczące naszego regionu, niezależnie czy dotyczy to gospodarki czy, jak w przypadku obok , kultury. Wieczni malkontenci zawsze negują wszystko co się da, sami nie wnosząc nic budującego. Co się tyczy Fromborka to uważam, że gości zagranicznych nie obchodzi na ten moment czy Frombork jest zbankrutowany czy jeszcze nie. Ważne jest to że widzą zabytki, które posiadają swoją klasę. Jest to dla nich jakaś atrakcja, której u siebie nie mają (bo Kopernik przecież jest tylko nasz). A my Polacy to mamy taką głupią cechę, że zawsze cenimy to co jest u innych, a o swoim bogactwie kultury narodowej czy regionalnej często nie mamy do końca jasnego pojęcia. Fromborczanko! Więcej optymizmu!! To jest jak z tą szklanką napełnioną do połowy wodą: dla jednych jest ona połowę pełna, dla innych połowę pusta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążanka(2004-05-13)
Reklama