UWAGA!

Inwestor nie teraz

„Pracownicy Elbląskich Zakładów Energetycznych zyskują trochę spokoju. Z ministerstwa dotarła wiadomość, że w I kwartale br. Do prywatyzacji branży nie dojdzie” – czytamy w Głosie Elbląga.

„Zainteresowanie elbląskim zakładem podtrzymuje firma belgijska i niemiecka. Udziały w 8 krajowych zakładach energetycznych miały być sprzedane do 20 września ubiegłego roku. W tej grupie znajdują się również Elbląskie Zakłady Energetyczne. Związki zawodowe firmy stworzyły wspólny zespół, który przygotował się do negocjacji z nowym udziałowcem na temat pakietu socjalnego dla pracowników.
     - Prywatyzacja została na jakiś czas zatrzymana – mówi Marek Dymowski, rzecznik prasowy EZE w Elblągu. – Do transakcji nie dojdzie w tym kwartale, bo resort chce przygotować kompleksowy program prywatyzacji dla tej branży”.
     
     Szerzej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Polskie piekiełko! Pracownicy odetchneli bo do prywatyzacji nie dojdzie. I niech mnie ktoś tu i teraz przekona, że My już całkowicie wyszliśmy z PRLu...
  • Po polsku się to nazywa: rekonstrukcja systemu (PRL), bo jak skomentować poczynania bynajmniej nie fortunne rządu ? który zamiast, pomóc uderza w najbiedniejszych, siejąc przy tym propagandę medialną, która ma ograniczyć swobodę intelektualną obywateli do poziomu parobka, model 2002 bez mózgowy twór roboczy, nie świadom konstytucyjnych praw ! cena wywoławcza 7.50 za roboczo godz. mile widziana funkcja bonus pack – praca w systemie akordowym !
Reklama