UWAGA!

Miejsce dla hali

„Radny Jan Witkowski złożył interpelację w imieniu mieszkańców osiedla Zawada, zaniepokojonych planami zlokalizowania hali sportowo-widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej” – czytamy w Dzienniku Elbląskim.

„Wiele przemawia za tym, aby hala powstała w parku Modrzewie – przekonywał radny. – Jest to niezwykłe miejsce, sprzyjające sportowcom, idealne do wypoczynku i rekreacji. Za tą lokalizacją przemawia również tradycja; tysiące elblążan przez prawie pół wieku tu właśnie oglądało mecze bokserskie i inne imprezy sportowe.
     Radny podkreślił też, że argument braku gruntu na parking, który był ważący przy wyborze innej niż park Modrzewie lokalizacji, jest nieuzasadniony. (...) Za ulokowaniem hali na Zawadzie przemawia przede wszystkim liczba 15 tysięcy zamieszkujących osiedle elblążan, w tym licznej grupy młodzieży”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Niestety wiele milionów złotych zostało już bezpowrotnie utopionych w inwestycji w parku Modrzewie. Budowla jest już na tyle zniszczona, że nie nadaje się do dalszej rozbudowy. A na przykład koszt wycięcia jednego starego drzewa to kilka tysięcy złotych. Także lepiej zasypać tę inwestycję i urządzić na niej plac zabaw dla dzieci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Krzysiek(2001-12-27)
Reklama