UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niepokorny region elbląski

Głos Elbląga publikuje wywiad z Mirosławem Kozłowski, szefem regionu Solidarności w Elblągu. Przypominamy - podczas zakończonego właśnie zjazdu związku w Poznaniu Kozłowski domagał się odwołania przewodniczącego Mariana Krzaklewskiego.

Kozłowski o próbie odwołania Mariana Krzaklewskiego powiedział Głosowi:
     "31 delegatów głosowało za, 18 wstrzymało się od głosu i 56 delegatów w ogóle nie brało udziału w głosowaniu, bo to było krótko po stwierdzeniu komisji mandatowej co do liczby obecnych na sali. Nie jest więc tak, jak Marian Krzaklewski mówi z euforią, że ma tak wielu zwolenników. O tym, że tak nie jest może świadczyć ton prowadzonej właśnie dyskusji o upolitycznieniu związku. Ciężkie razy padają na Mariana Krzaklewskiego za to, iż uwikłał związek w politykę, co źle mu się przysłużyło. Wniosek może więc świadczyć, iż region elbląski właściwie wyczuwa nastroje w Solidarności. Nieraz zresztą nasz region pokazał, że choć niewielki liczebnie próbuje coś pozytywnego zrobić dla związku w całym kraju. My pierwsi podjęliśmy decyzę o zdystansowaniu się Solidarności do polityki; było to 10 kwietnia br., a 15 kwietnia w tym samym tonie wypowiedziała się Komisja Krajowa".
     
     Wywiad z szefem elbląskiej Solidarności w dzisiejszym Głosie Elbląga.
     
     Zobacz także: "Solidarność przeciwko Krzaklewskiemu"
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama