UWAGA!

Ogrody czynne od poniedziałku

Elbląg, Ogrody czynne od poniedziałku
Fot. rp.

Za Dziennikiem Elbląskim: Po trzech dniach przerwy spowodowanej awarią instalacji elektrycznej Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu zostało ponownie otwarte. — Od piątku do niedzieli w obiekcie trwało usuwanie usterek oraz przeprowadzanie testów wszystkich systemów, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa gości Centrum — poinformował Paweł Loedl w imieniu CH Ogrody.

Ogrody były zamknięte od czwartku wieczorem, kiedy w pomieszczeniu znajdującym się na zapleczu obiektu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. W pomieszczeniu pojawił się dym. Klienci i personel zostali ewakuowani, a na miejsce przyjechała straż pożarna.
       W piątek dyrekcja CH Ogrody zapowiedziała, że centrum zostanie otwarte w niedzielę. Tak się jednak nie stało. Otwarcie centrum po awarii przesunięto na poniedziałek.
       — Musieliśmy mieć pewność, że wszystkie systemy zabezpieczające w „Centrum Handlowym Ogrody” działają w pełni sprawnie. Bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym planie. Przeprowadziliśmy testy zasilania i systemów bezpieczeństwa obiektu oraz testowaliśmy sprawność instalacji przeciwpożarowej. Aktualnie mając pewność, że wszystko działa bez zarzutu, możemy ponownie otworzyć nasze Centrum — mówi Marcin Skowroński, dyrektor Centrum Handlowego Ogrody.
       Otwarte zostały sklepy znajdujące się w Centrum Handlowym Ogrody oraz Hipermarket Carrefour. — Sprawdzona również została przydatność do spożycia wszystkich artykułów żywnościowych. Na dzień dzisiejszy planowane są dostawy nowych i świeżych produktów — czytamy w nadesłanym w poniedziałek komunikacie prasowym.
       - Dziękujemy naszym klientom za cierpliwość i wyrozumiałość i zapraszamy ponownie do Ogrodów - dodaje Marcin Skowroński.
      
       źródło: Dziennik Elbląski
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama