UWAGA!

Pokieruje zastępca

Do czasu wyjaśnienia zarzutów, które spowodowały odwołanie komendanta miejskiego PSP (straży pożarnej – red. portEl) w Elblągu Zbigniewa Aftyki, jego obowiązki pełnić będzie obecny zastępca komendanta Tomasz Świniarski – donosi Głos Elbląga.

(...) ”O tym, jak postrzega ten problem prezydent Elbląga, Henryk Słonina, mówi jego rzecznik prasowy Artur Zieliński:
     - Prezydent spotkał się z komendantem wojewódzkim PSP Grzegorzem Kneifelem. Powiedział komendantowi, że z punktu widzenia samorządu funkcjonowanie straży pożarnej w mieście nie budziło uwag. Współpraca straży z samorządem, jak i innymi miejskimi służbami układała się poprawnie, pozytywnie funkcjonowanie jednostki odbierali również mieszkańcy. Prezydent zastrzegł jednak, iż nie czuje się kompetentny do oceny wewnętrznego działania straży. (...) Proponuje, aby do czasu wyjaśnienia sprawy, obowiązki komendanta miejskiego pełnił dotychczasowy zastępca, Tomasz Świniarski”.
     
     Szerzej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Sądzę,że zarzuty przedstawione Panu Aftyce t.j. niegospodarność przy przetargach były trafne (nie wymagały wyjaśnień) skoro Pan Kniefel decyzję o Jego odwołaniu podjął po konsultacji z Prezydentem Elbląga.Zarzuty przedstawione w prasie były bardzo czytelne , jak informuje prasa "Pan Prezydent zaproponował już kandydata na Komendanta Miejskiego i jestesmy tutaj zgodni - mówi Grzegorz Kniefel ...".Zastanawiam się tylko dlaczego Pan Kniefel nie podejmuje dalszych kroków w tej sprawie ? A może już podjął tylko prasa nic nie wie ? Dziennikarze rzucajcie się!!! Nie tylko ja jestem ciekawy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnik DZ. E.z dn.13.11.01.(2001-11-15)
 • Sprawa komendanta Aftyki (dobry fachowiec):Pismaki zainteresujcie się Knieflem i przekrętami -Kniefel - Harhaj - Płażyński. Więcej później
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  emeryt z Olsztyna(2001-11-22)
Reklama

To się czyta

To się komentuje