UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pracodawcy czekają na pieniądze

"Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu od kwietnia czeka na ponad 4 miliony złotych z Krajowego Urzędu Pracy, aby spłacić swoje długi między innymi wobec pracowdawców" - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

"Pracodawcy, którzy zatrudnili w swoich firmach bezrobotnych na podstawie umów z Powiatowym Urzędem Pracy, czekają na refundację kosztów od 2000 roku.
     - Wiem, że mogę skierować sprawę do sądu - mówi Danuta Korzec, właścicielka jednej z elbląskich firm, która zdecydowała się na zatrudnienie bezrobotnych na podstawie umowy z urzędem pracy. - Ale przecież urząd i bez wyroku wie, że zalega z wypłatą. (...)
     Tymczasem długi elbląskiego PUP ciągle rosną. Obecnie zalega on pracodawcom z zapłatą 1,7 mln złotych z tytułu aktywnych programów przeciwdziałania bezrobociu. Kolejne 2,5 mln zł to długi wobec pracodawców z tytułu refundacji zatrudnienia młodocianych pracowników".
     
     Więcej o długu PUP wobec pracodawców w Dzienniku Elbląskim.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama