UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyszłość we współpracy

Dzisiejszy Głos Elbląga publikuje wywiad w Władysławem Mańkutem, elbląskim senatorem, który uczesniczył w zakończonym w Kaliningradzie forum gospodarczym.

"Nie popełnię błędu - powiedział Władysław Mańkut o budowie przejścia granicznego w ciągu "berlinki" - jeśli powiem, że nareszcie rysuje się realna szansa realizacji tego przedsięwzięcia, wraz z trasą szybkiego ruchu od Elbląga do Kaliningradu i dalej, autostradą A-1. Uczestniczący w delegacji wojewoda pomorski zapewnił, że budowa tej autostrady będzie realizowana. (...) W minionym roku zarysowała się tendencja wzrostowa w zakresie wzajemnych obrotów handlowych Polski z obwodem kaliningradzkim. To jest pocieszające. Oczekiwanie w tym kierunku jest dużo większe (...)".
     
     Rozmowę w Władysławem Mańkutem publikuje dzisiejszy Głos Elbląga.
     
     Zobacz także: "Wicepremier po drodze"
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Panie Senatorze zapraszam do konferencji prasowej .Podyskutujemy o faktach i pieniądzach. Zastrzegam nie jestem politykiem i nie chcę byc .Jestem dobrze wykształconym specjalistą teoretykiem i praktykiem. Zbliżają sie wybory samorządowe jeżeli Pan wygra to na następne lata będzie Pan miał wolna rękę jezeli ja wygram to pozwoli Pan dac ludziom pracę. Z poważaniem Polak to brzmi dumnie jeszcze
 • Toż my elblążanie nie mamy nic przeciwko takim obrotom sprawy - Szanowny Panie Ministrze Pol i Senatorze Mańkut, ale mamy też wiedzę na temat ustawicznych i wręcz niekończących się spotkań obu stron - ciągle zacieśniających swą współprace, jednakowoż nie wieńczących dzieła. Potrzebny finał - a tu ciągle uwerturę grają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2002-01-16)
 • Panie Prezydencie 11062001 roku pisał Pan do mnie , "sprawy dotyczące głębokości toru wodnego i bezpieczeństwa żeglugi nie leżą w kompetencji Zarzadu Portu Morskiego , a Urzędu Morskiego w Gdyni" Tylko z tego powodu wycofałem się z umowy z Rosjanami ,bo co innego piszcze Pan w uchwałach i na oficjalnej stronie portu Elbląg a co innego Pan robi. To Pan nie chce skomunalizować portu a jest Pan najważniejszą osobą w porcie.Prosze przedstawić społeczeństwu z jakich źrodeł finansowana jest administracja portu i liczne koncepcje opracowywane. Teraz chce Pan być arbitrem. Należy oczyścić tylko kilkaset metrów toru wodnego i ludzie będą mieli pracę. Proszę nie mówić ,że brakuje pieniędzy.Na oczyszczenie toru we Fromborku były ponieważ potrzebne były dla Zeglugi Gdańskiej. Ja naprawdę chcę tylko pracowac.Na temat portu wiem dużu ,aż za dużo. Z poważaniem Polak to brzmi dumnie jeszcze
 • Przepraszam Powyższa informacja dotyczy innego tematu.
 • Panie Senatorze na pytanie postawione publicznie ,kultura zobowiązuje odpowiedzieć. Polak to brzmi dumnie jeszcze
Reklama