UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ZOMO nie miało godziny milicyjnej w Sylwestra i w tamtym systemie nikt nie ścigał za zabawy Sylwestrowe a tu proszę, opresyjna policja gorsza od "Stalina"W Nowym Roku życzę wam żeby sprawiedliwość kiedyś was dopadła i mam nadzieje że odpowiecie za obecne represje.
  • Obecna sytuacja nie jest dla nas dobra. Ograniczenia na zamówinie, plan zmuszenia do szczepień, ale grzeszysz wypisując takie bzdury. Niektórym przydałoby się ZOMO, to wóczas by zrozumieli, co to była za fomacja.
  • albo jesteś ZOMOwcem albo młodym dzieciakiem, że taki bzdury wypisujesz. Zgadzam się, że ZOMO nie ścigało za zabawy sylwestrowe. ZOMO ścigało i zabijało ludzi walczących o wolną Polskę. Taka różnica między ZOMO a Policją.
  • Synek daj Boze abys nie mial okazji w zyciu poznac na wlasnej skorze co to bylo ZOMO. nie wypisuj idiotyzmow. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Zbyszek1(2020-12-31)
  • @Zbyszek1 - Wiesz, te metody by się nieraz teraz przydały, bo dzieje się naprawdę niedobrze. Moim zdaniem nie może być za dużo wolności w sensie robię, co chcę a prawo mam w czterech literach, a tak się teraz dzieje.
Reklama