UWAGA!

Sylwetka Hojarskiej

Głos Elbląga publikuje sylwetki nowych parlamentarzystów. W dzisiejszym wydaniu - Danuta Hojarska.

"Danuta Hojarska startowała z pierwszego miejsca na liście Samoobrony w okręgu gdańskim i zdobyła 8796 głosów. (...) Obecnie toczy się przeciwko niej proces o sfałszowanie podpisu na przepustce do więzienia na widzenie z synem oraz o wyłudzenie kredytu. Danuta Hojarska zapewnia jednak, że nie zamierza ukrywać się pod immunitetem poselskim.
     - Nie boję się odpowiedzialności, a czas pokaże, że jestem niewinna - uważa D. Hojarska. - Wcale nie fałszowałam przepustki, tylko ją skserowałam, bo tak mi poradzili w sądzie. Co zaś się tyczy kredytu, to za te pieniądze kupiłam maszyny. Więc nie przepuściłam tych pieniędzy."
     
     Sylwetka Danuty Hojarskiej w dzisiejszym Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Proszę o doradztwo - jak wyłudzić kredyt (legalnie oczywiście) - mam zamiar kupić nowy samochód, więc "nie przepuszczę tych pieniędzy".
 • stary kup se maszynE i zapisz sie do samoobrony reszta w zlodziejewie przyjdzie sama
 • Ludzie na jakich wy buraków głosujecie. Syn karany za rozboje, ojciec siedzi za wyłudzenia, a mamusia (która też powinna siedzieć) chroniona przez immunitet podrabia pozwolenia na widzenia z obydwoma.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krzysiek(2001-10-14)
 • Nie głosowałem na Samoobronę i też nie zamierzam tego robić, ale chciałem też zaapelować, aby spojrzeć na inny aspekt tej sprawy. Mianowicie, która matka nie zdecydowałaby się na widzienie z synem za wszelką cenę (należałoby dowiedzieć się, za co syn p. Hojarskiej siedział lub siedzi)? CO do maszyn, to chyba oczywistym jest, że rolnicy bez uprzemysławainia gospodarstw są zdani na wegetację. ROzumiem sfrustrowane osoby, ale nikt się nie chce spojrzeć na sprawy z innej, bardziej obiektywnej stronie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bez-robot-ny(2001-10-15)
 • PRAWO JEST TAKIE SAMO DLA KAŻDEGO, BEZ WZGLĘDU CZY KTOŚ PRACUJE CZY NIE. MOŻE STWÓRZMY PRAWO, KTÓREGO PRZESTRZEGAĆ MUSZĄ TYLKO PRACUJĄCY?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OBYWATEL(2001-10-16)
 • Do Bez-robot-ny. Co ty chłopie ściemniasz o matczynej trosce o synka. A jak synek zbierał haracze to się nie martwiła co on robi? Po drugie jak ktoś się decyduje na kredyt to musi brać także odpowiedzialność za jego spłatę. Takie tłumaczenie, że bez maszyn nie ma nowoczesnego rolnictwa czy jak to słyszałem w wypowiedzi jej bosa Lepera, że to wina państwa, że nie może pani poseł spłacić kredytów to tłumaczenie dla przedszkolaków i to tych z młotrzych grup.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pracujący(2001-10-16)
Reklama