UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Najlepiej niech siedzą w domach do pełnoletności. .. a liczyć potrafić będą do5,nie wspomnę juz o polszczyźnie, ktora i tak jest słabiutka. Testy 8klasisty ledwo poszly w naszym województwie, o czyms chyba to świadczy. Najwyższa pora, by pomału wracalo wszystko do normalności. Niech sie wszyscy w końcu wezmą do pracy, a nie nauka zdalna i ciagle wakacje nauczycieli. A co to uprzywilejowany zawód, chyba jak każdy inny. .. pracujesz dostajesz wynagrodzenie. ..
 • @B - Testy z roku na rok dają słabsze wyniki bez względu czy dzieci siedzą w domu, czy w szkole. To właśnie dowód, że szkołą niewiele uczy, skoro wyniki tegoroczne są praktycznie identyczne jak z lat dawniejszych. Niewielkie odchylenie w dół wynika że zdjęcia z uczniów elementu przymusu, zastraszenia, nacisku, jakie stosuje się w szkołach. Po drugie, jeśli uważasz że wynik procentowy w testach i w ogóle testy i ich umiejętność wypelniania są wystarczającym powodem, żeby dzieci przymusowo więzić w lochach szkolnych przez 13 lat życia (zerówka+8 lat podst. +4 szk. Śr)to może pomyśl nad sobą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  13
  Hector(2020-08-05)
 • @B - Ciagle wakacje nauczycieli? Czyzby nastepny zfrustrowany? Jak masz (?)wyzsze, to dorob uprawnienia pedagogiczne i dawaj do oswiaty. Potrzeba takich madrych, rzutkich i inteligentnych.
Reklama