UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • idźmy na całość. Niech od 1 września wszystko zacznie działać tak jakby nigdy nic. Zobaczymy co się zmieni, co za różnica, czy będzie 700,czy 1000 zachorowań, żyć trzeba dalej, gospodarka musi żyć, na plażach ludzie siedzą w większym ścisku niż w szkole, więc czego się obawiać? W ty wszyscy wypowiadają się odważnie, nie boimy się wirusa, wirusa nie ma, więc po co teraz nakręcać temat ze szkołami? są gorsze od plaż, wesel, koncertów?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  12
  nauczyciel(2020-08-05)
 • @nauczyciel - Najlepiej siedzieć w domu i kase brac. .. wszedzie pełno ludu to co to za róznica, niech idą do szkoły i nauczyciele do pracy. .. czy to są jacyś "nadludzie "karta ich chroni na każdym kroku. .. żenada. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  11
  praownik z budżetu(2020-08-06)
 • @nauczyciel - Idźmy ku normalności. Naprawdę to jakieś zaskoczenie ? Od maja dzieci wróciły na treningi piłkarskie etc. Trenerów badano na COVID. Funkcjonują przedszkola. Obowiązkowych testów kadry nie było. Dobrze wiemy, że nauczyciele chcą wrócić do pracy. Po prostu normalnie pracować. A nie czytać setki maili tygodniowo, spędzać w domu godziny lekcyjne, palić swój komputer, płacić za swój internet.
 • @nauczyciel - Nakręcać ? To jedyna słuszna decyzja. Jaki Ty masz problem od 1 września ? Wszyscy chodzimy do pracy. Założysz maseczkę / przyłbicę dla własnego bezpieczeństwa i jesteś bezpieczna.
 • @praownik z budżetu - Faktycznie jestes PRAOWNIK i nic wiecej
Reklama