UWAGA!

Wkrótce trzecie podejście

"Warszawskiej Agencji Prywatyzacji po raz kolejny nie udało się sprzedać udziałów Elbląskich Zakładów Napraw Samochodowych" - informuje Dziennik Elbląski.

"Termin składania ofert na zakup elbląskich zakładów, będących na liście prywatyzowanych spółek Skarbu Państwa, upłynął 6 listopada.
     Jednak do Agencji Prywatyzacji w Warszawie nie wpłynęła ani jedna oferta kupna udziałów elbląskiej firmy zajmującej się naprawami autobusów i samochodów ciężarowych, a także produkcją akcesoriów samochodowych.
     - To był już drugi przetarg, w którym próbowaliśmy wyłonić inwestora – mówi Dariusz Wojtaszek z warszawskiej Agencji Prywatyzacji. – Sprzedaż obejmuje 99,5 proc. Udziałów firmy, należących do Skarbu Państwa. Oferta była kierowana zarówno do krajowych, jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych. (...)
     Brak oferentów z pewnością nie zmartwił przedstawicieli związków zawodowych, którzy od początku obawiali się, że ewentualny inwestor będzie dążył do własnych zysków, a nie do rozwoju firmy”.
     
     Szerzej o nieudanej próbie sprzedania udziałów EZNS w dzisiejszym Dzienniku Elbląskim.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Oczywiście, inwestor zainwestuje ogromne pieniądze w walącą się ruderę tylko dlatewgo, żeby związki były zadowolone. Kolejny przykład na myślenie związkowców -jaskiniowców. Żaden inwestor nie jest filantropem. Zasadnicze pytanie brzmi : dlaczego ma w was zainwestować???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    inwestor(2001-11-16)
Reklama