UWAGA!

Z otwartą przyłbicą

- Najbardziej kontrowersyjna jest dzisiaj budowa hipermarketów w Elblągu – powiedział w wywiadzie udzielonym Głosowi Elbląga Janusz Nowak, szef SLD w mieście.

„Miasto – powiedział Janusz Nowak Głosowi Elbląga – nie może być wyspą na mapie Polski. Trzeba jednak dostrzec, że jest to problem utraty stanowisk pracy dla środowiska kupieckiego w naszym mieście. Trzeba z kupcami rozmawiać i wspólnie działać. Myślę, że Zarząd Miejski stosuje tę taktykę.
     Poza tymi supermarketami, które już zatwierdzono, inne, budowane na obrzeżach Elbląga, na przykład przy drodze nr 7 z Gdańska do Warszawy, byłyby z korzyścią dla nas. Przyjeżdżaliby klienci z okolicznych miast, tu pozostawialiby pieniądze”.
     
     Cały wywiad z Januszem Nowakiem w dzisiejszym Głosie Elbląga.
     
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Nic nowego Pan Przewodniczący nie odkrył.Władze kazdego miasta szukają sposobów na przyciągnięcie kupców i sprzedających do własnych aglomeracji poprzez budowę zgromadzonych w jednym miejscu obiektów handlowych . Mają dość żądań i wymuszeń ze strony straganiarzy i pseudo handlowców. Normalnie wtedy można negocjować z zarządzającym obiektem ,a nie gromadą "kupców". Uważam ze usytuowanie hipermarketów przy oś.Zawada jak i w okolicach dworców PKP i PKS jest dobrym wyborem ze względów na dogodne połączenie komunikacyjne . Porównywanie się do usytowania dużych centrów handlowych na terenie Trójmiasta jest chyba ze strony Pana Przewodniczącego podyktowane brakiem znajomości Trójmiasta.
Reklama