UWAGA!

Zamiast kawiarni mają ruiny

„Zawalił się kolejny fragment muru w budynku przy ul. Wyspiańskiego. Niedokończony pawilon od ponad 10 lat straszy okolicznych mieszkańców” – czytamy w Dzienniku Elbląskim.

„(...) Zrujnowany pawilon chętnie odwiedzają dzieci, które traktują to miejsce jako plac zabaw. Niedokończona budowa w żaden sposób nie jest zabezpieczona.
     - Na ruiny przychodzą uczniowie szkoły znajdującej się w pobliżu – mówi Zygmunt Bielski z ulicy Wyspiańskiego. – To jest bardzo niebezpieczne miejsce. Co rusz coś się tam zawala. (...)
     O rozpadającym się budynku przy ul. Wyspiańskiego zapomnieli nawet urzędnicy.
     - Faktycznie ten pawilon należy do miasta – potwierdziła urzędniczka z Wydziału Mienia Komunalnego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Nikt nie potrafił nam wczoraj powiedzieć na pytanie, czy popadająca w ruinę budowla zostanie w końcu rozebrana czy choćby zabezpieczona”.
     
     Szerzej w Dzienniku Elbląskim.
przyg. M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Włądze zajmą się tym budynkiem jak zdarzy się jakaś tragedia, nie daj Boże zginie człowiek i to też pewnie dlatego, ze szerzej zajmą się tym media.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-02-05)
 • Musicie zrozumieć, że nasze władze mają ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś tam budynki i jakieś tam dzieci, jak np. zakładanie szlabanów przed Urzędem Miejskim, a to po to żeby natarczywym petentom nie wydawało się przypadkiem, że władze i Urząd są tam dla nich.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Syn Miasta(2002-02-05)
 • Synku: dzieci to się w domku wychowuje! Czego tam szukają, rodziny? Tragedii nie będzie, wszak mamy 17.000 bezrobotnych, z tego w wieku rozrodczym...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prorok(2002-02-05)
 • Już niedługo spadnie tam na głowę dizecka cegiełka, zabije je na miejscu, to i wtedy ładnie odgrodzą ten terenik, a później to ładnie wyburzą, przy okazji, przyjedzie jeszcze do nas TVN z programem "Pod napięciem" i wszyscy będą zadawać sobie pytanie dlaczego tak się stało. Składam kondolencje dla rodziców z powodu utraty dziecka.
Reklama