UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Znikną przed zimą

"Ślady niedawnej kamapanii wyborczej w Elblągu widoczne są jeszcze na wielu słupach ogłoszeniowych" - informuje Głos Elbląga.

"Plakaty, podobnie jak w minionych latach, można było naklejać w miejscach wyznaczonych. W Elblągu służy do tego celu około 40 słupów ogłoszeniowych i bilboardy. (...) Jak Korzeniowski, komendant Straży Miejskiej w Elblągu, twierdzi, że w tym roku komitety wyborcze zachowały się wyjątkowo powściągliwie i nie nalepiały plakatów tam, gdzie prawo tego zabrania. (...) Minął właśnie termin obligujący komitety wyborcze do posprzątania po swojej kampanii wyborczej. (...) Zarząd Budynków Komunalnych nie będzie jednak przymuszał komitetów do tego, by bezzwłocznie usunęły plakaty. Dyrektor ZBK Romuald Żyłowski tłumaczy tę decyzję następująco: - Postanowiliśmy do zimy odnowić wszystkie słupy ogłoszeniowe w mieście. Dlatego na razie nie zawieramy nowych umów na umieszczanie reklam. Czekamy również na wygaśnięcie umów dotychczasowych."
     
     Więcej w Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama