UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jest to problem, owszem ale w mojej ocenie zakaz zatrzymywania nie dotyczy samochodów, które czekają na wykonanie manewru w prawo. .. tam po prostu powinien być dodatkowy prawoskręt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    127
    5
    kier(2020-07-21)
  • @kier - Dla tego nie czytam dalej tych wypocin, jak wypowiada się ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o temacie. Dla którego zakaz zatrzymywania jest bezwzględny, bo z jego wypowiedzi wynika, że przed przejściem też nie wolno się zatrzymać by puścić pieszych, a zapewne nie rozróżnia postoju od zatrzymania się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Tomasz85(2020-07-21)
  • @Tomasz85 - Zatrzymanie się, jeśli uczestniczysz w ciągu ruchu, nie jest zatrzymaniem w sensie celowego zatrzymania się! Tu znak nie obowiązuje. Na kurs prawa jazdy chodziłeś?
  • Czy Ty człowieku czytasz co ja napisałem??? Może zapisz się na kurs czytania ze zrozumieniem i wszystkiego a nie wybiórczo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Tomasz85(2020-07-21)
  • @kier - Dokladnie i na zdjeciu widac gdzie, czyli zamiast postoju taxi zrobic zjazd i po klopocie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Bhima333(2020-07-21)
  • @kier - A po co tam wieżdzać cieszko sie ruszyć piechotą.
  • Po to tam wjeżdżać bo jest droga, jest parking. Więc po to by korzystać z infrastruktóry.
  • @kier - To prawda, zapewne to zgodne z przepisami ale jakim to trzeba byc ... zeby stac pol godz w kolejce na parking? I to wcale nie są osoby starsze i schorowane. Po prostu takie mamy w sporej częsci glupie spoleczenstwo. Mnie i to bawi i przeraża jednocześnie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    masakra(2020-07-21)
  • @kier - Tam staruchy latają po jezdni. Na tym odcinku ograniczyć prędkość do 160,to może będą się bały latać po jezdni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    mslargo@wp.pl(2020-07-21)
Reklama