UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A co powiecie na to. Wracałam sobie wczoraj i koło Tzw. Belwederu na łęczyckiej zatrzymuje mnie patrol . Konttolowali trzeźwość. Ze niby pijana jechałam. Oczywiście wynik 0.0. Nie wiedział baranek z niebieskiej skody rej. NBR i oczywiscie w moro że nigdy po alko za kółko nie wdiadam. Podro idio....o
  • @D.. - Nie wiem, co w tym dziwnego, że ciebie skontrolował???? Takie przecież mają zadania, aby pijaczki czy też pijaczków eliminować z dróg !!!
  • @D.. - Chyba nie do końca masz wszystko pod kopułą !!!!!
  • ok to poczuj się fajnie jak Ciebie ktoś zgłosi, że pijany jedziesz. Kurka tak ciężko zajarzyć. Sam masz nierówno pod kopułą
  • hmmmm sam masz widzę problem bo nawet nicku nie pokazujesz. a może sam jesteś tym buraczkiem. jeśli tak to gratuluję nie zazdroszczę
  • i zrozum. Nie chodzi mi o samo zatrzymanie. Buraczek snuł się za mną ileś kilometrów /około 40/ i dopiero na sam koniec zatrzymali mnie. To chyba nie świadczy najlepiej. Poza tym chodzi o to że jak ja miałam kłopot bo mi zarysowali auto to "kochana"policja umorzyła, a był monitoring. a tu takie coś. Nie mam powodu do zadowolenia. Mam nadzieję że dotarło
  • Dziewczyno nie masz przypadkiem mani prześladowczej! Jeśli będziesz miała takie podejście to szczęśliwa w życiu nie będziesz.
  • To prawda !!!
Reklama