UWAGA!

Kierowco, trzymaj się z dala od Bednarskiej

 Elbląg, Kierowco, trzymaj się z dala od Bednarskiej

- Od jakiegoś czasu ulica Bednarska pozostaje zamknięta. Niestety wielu kierujących nie stosuje się do ustawionego na drodze znaku B-1 oznaczającego zakaz ruchu w obu kierunkach – pisze elbląska straż miejska w mediach społecznościowych. Za ignorowanie przepisu można słono zapłacić.

Strażnicy przypominają, że od 2022 roku podniesiono mandat za naruszenie zakazu ruchu w obu kierunkach. Zamiast 500 możemy zapłacić 5 tys. zł... Co więcej, sąd za przekroczenie przepisów może nałożyć na nas grzywnę w wysokości nawet 30 tys. zł.

- Ponadto wykroczenie to podlega wpisowi do ewidencji kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego z ilością 8 punktów karnych ważnych przez 2 lata liczonych od dnia zapłaty mandatu – przypomina straż miejska. Służby apelują o respektowania przepisów i umożliwienie przeprowadzania prac budowlanych na Bednarskiej.

red. na podst. inf. SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Chyba tylko pieniądze przemawiają do ludzi, więc ładować mandaty, aż miło!
 • @Bezproblemowy - No tak, upodlonego już do bólu Polaka można nastraszyć przede wszystkim wysokimi kwotami... Normalnie by się nie bali, ale jak przez durny system za byle co zabiora ci 5000zł i nie bedziesz miał na ratę kiedyś w miarę normalnego kredytu, dziś lichwy, to faktycznie się zastanowisz. A ciebie autorze komentarza, niech ładuja ale bez mydełka. Nie pozdrawiam.
 • Służby apelują o respektowaniA przepisów ? To ma być żart?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  11
  To jest szopka(2023-02-15)
 • Służby na własne życzenie straciły szacunek społeczeństwa. I oni chcą mówić o przestrzeganiu prawa? Zacznijcie od siebie pisowskie psy gończe
 • Jaka jest przyczyna ustawienia tego błogosławionego zakazu ? GM to soliłaby mandaty po 30 000 zł ! ! ! Byłoby więcej pieniędzy na słuszne pomysły kolegów królika... no i tresura dawałaby lepsze efekty ! Wiwat populizm i Socjalizm ! zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  9
  GłębokaMyśl(2023-02-15)
 • Kilka pytań do służb apelujących o przestrzeganie prawa.1) ile osób zginęło podczas waszych interwencji w zeszłym roku 2) ilu pijanych funkcjonariuszy jeździ na podwójnym gazie 3) ile kobiet pobiliście i aresztowaliscie na ulicach 4) ile broni wasi funkcjonariusze przemycili do kraju?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  10
  I ty chcesz respektu?(2023-02-15)
 • Nie wiem, skąd taka spina w komentarzach. Wystarczy dostosować się do przepisów. Z powodu tego zakazu nie trzeba nadrabiać dziesiątek kilometrów! W takim razie dlaczego nikt nie defekuje w miejscu publicznym? Idąc tokiem rozumowania komentujących powinno się to robić na przekór zakazom, bo "nikt nie będzie ograniczał mojej wolności!". Rozumku odrobinkę...
 • A ta budowa na miejscu dawnej żeglugi gdańskiej co to niby wstrzymana to chyba jednak nie wstrzymana ?
 • @asdsaasd - Jakoś w Szwajcarii nie mają problemów żeby przestrzegać przepisy, a kary są surowsze.
 • Remont tej drogi potrwa jeszcze z pół roku przecież oni dziennie posuwają się o metr jeden pracuje czterech dyskutuje to są jaja
 • @asdsaasd - Niech piszą wszystkim i to z górnej półki, są przepisy to jezdij przepisowo i nie będziesz płakał ze masz t tysięcy do zapłaty, a jak durniu tego nie rozumiesz to płać i 30 tyś. Co mnie obchodzi twój kredyt, jesteś idiotą i tyle.
 • @Pisolicja - Zostaw moich Pisiorkow I Pana Jarka w spokoju, już niedługo będzie trzynastka I podwyżka emerytury o 250 zł a później 14 - tka, 500 + - sy też dostaną swoje, becikowe, no I 300 dla uczniów, wóngiel od przyszłego roku będzie za pół darmo to znaczy pierwsza tona free, druga 50 %, a dopiero trzecia po 1000 zł. Pewne info, od przyszłego roku możemy się gospodarzyc po swojemu Unia może nas cmoknąć, nie chcą nam dać kasy na KPO, Chiny, nam dadzą na lepszych warunkach, tera je wojna kto handluje ten żyje, a jak nie pasuje, za rogiem już czekają kłamczuchy I znowu będziecie mogli odkładać w Amber Gold, robić przekręty z Vatem, odzyskiwać I wyrzucać lokatorów z kamienic, możecie też sobie wybrać emerytalne filary, na których już nie ma I nie będzie pieniędzy, czyli powrót znowu do nędzy, to wszystko załatwi wam Donek, to nasz narodowy skowronek
Reklama