UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • he he a czy w centrum handlowym straż miejska też może ukarać takich cwaniaczków??? Bo przy wejściu z parkingu do Multikina wiecznie stoją dwa lub trzy auta bez uprawnienia do parkowania w tym miejscu. No ale jak się jegomość w obcisłej koszulce przeforsuje w GYM to ma wtedy łatwiej dociągnąć swoją ciężką torbę do auta
  • Wiesz jak to jest z SM ? Musisz do nich zadzwonić (wymaga to trochę cierpliwości, oj wymaga. .)i zgłosić dany fakt do interwencji. Bo oni sami jak przejada obok źle zaparkowanych pojazdów to nic nie zrobią (miałem kiedyś taką sytuację jak ich zatrzymałem i zwróciłem uwagę, że gość parkuje na moim wjeździe to wielki pan funkcjonariusz z tekstem, że muszę to zgłosić do centrali i oni przyjadą). Normalnie ręce opadają.
  • To Cię zgasił pięknie. Potem poszanowanie tych pseudo mundurowych na poziomie zero. Ej tam kogoś mordują, przepraszam proszę to zgłosić najpierw do centrali.
Reklama