UWAGA!

Na miejscu dla niepełnosprawnych zaparkowała pielęgniarka

 Elbląg, Na miejscu dla niepełnosprawnych zaparkowała pielęgniarka
fot. Straż Miejska

Pod szpitalem przy ul. Królewieckiej na miejscach dla osób niepełnosprawnych, zaparkowała kobieta, która pracuje... jako pielęgniarka.

W ostatnim tygodniu wielkim zaskoczeniem dla strażników miejskich były pojazdy budowlane zajmujące miejsce dla osób niepełnosprawnych. Kierowca tych pojazdów został ukarany mandatem karnym w wysokości 500zł i 5 punktów karnych, bo właśnie tyle grozi każdemu, kto bez wymaganej karty upoważniającej, parkuje na miejscu dla osób niepełnosprawnych.

Kolejnym zaskoczeniem było dla strażników to jak pod szpitalem przy ul. Królewieckiej na miejscach dla osób niepełnosprawnych, zaparkowała kobieta, która pracuje... jako pielęgniarka. Pani pielęgniarka, która sądziła, że nie zrobiła nic złego, bo przecież nie miała gdzie zaparkować, idąc do pracy, również otrzymała mandat karny w wysokości 500zł i 5 punktów karnych.

Pamiętajmy, że dodatkowo w takich przypadkach dochodzą koszta holowania z rzeczowego miejsca. Ponieważ częścią konsekwencji za powyższe wykroczenie jest również odholowanie pojazdu.

mł. str. Karol Hoffman, Straż Miejska w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama