UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Postawcie kamery wszędzie gdzie znajdują się miejsca dla inwalidów i zobaczycie jacy inwalidzi wysiadają z samochodów. Żaden inwalida podjeżdżający pod markety nie powinien mieć karty parkingowej. Jak jednego zapytałem to mi powiedział, że on musi codziennie jeść garść tabletek a zasuwa na nartach i na rowerze. Kartę powinien dostać ten który jeździ na wózku a ci wszyscy karty sobie pozałatwiali. Jak może chodzić po markecie to i do drzwi z parkingu dojdzie taki inwalida oszust
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    JARIS(2020-08-25)
  • @JARIS - Karty parkingowe nie są tylko dla osób na wózkach inwalidzkich czyli ze schorzeniami narządu ruchu, ale również dla dwóch innych grup chorobowych, których chorób nie widać na pierwszy rzut oka.
  • @JARIS - Kolejny janusz logiki. Wiesz co powinien Ci odpowiedzieć zapytany człowiek. A ch. .. Cię to obchodzi co jemu dolega. Może pod ubraniem pompa insulinowa, albo inne poważne dolegliwości. Detektyw się znalazł. Karty sobie pozałatwiali te brednie powtarzasz po innych umysłowych cepach. Ja mogę być w 100% sprawny, jestem kierowcą osoby z kartą, która nie musi mieć jednej nogi czy wózka, jadąc z nią na zakupy zajmuję to miejsce prawnie. Ale jedno jest wadliwe w tych systemach, że gdybym był chamem tę kartę używałbym codziennie, bo kładziesz ją rewersem do góry bez danych osobowych.
  • @JARIS - Karty są imienne nie na okaziciela. Pożyczył, załatwił to idź załatw zobaczysz kto je wydaje na jakiej podstawie. Choroby mu zazdrościsz ? Dolegliwości ? Zajmij się swoim życiem jeśli takowe posiadasz człowieku.
Reklama