UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A, że nadal oszukują na 500+, to nie przeszkadza? To straszniejsze ilu naiwnych daje się nabrać. Na Policjanta, to przy tym pikuś.
  • RobertKoliński Program transferów społecznych tzw. 500+ to godna, sprawiedliwa, słuszna i zbawienna akcja, przypominam. W przeciwieństwie do np. strzyżenia owieczek i okradania państwa na katechezie w szkole czy rabunku nieruchomości państwowych i gminnych przez funkcjonariuszy watykańskiej hydry nienasyconej na terenie Rzeczpospolitej. Na Policjanta to przy metodzie Na Dzieła Rydzyka jest faktycznie pikuś. Pan Pikuś. [zdj. Informacja taka, uważam, powinna znaleźć się na każdym budynku pozostającym (jeszcze!)w gestii tej żarłocznej stonki - dla szczęścia i pomyślności wszystkich obywateli/ek Rzeczpospolitej. I #kler omijać szerokim łukiem:)] Hashtagi: #kler, #NasiOkupanci, #patoprawica, #CoSieDziwisz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    24
    RobertKoliński(2021-01-23)
  • @RobertKoliński - Koliński. Człowieku, ty naprawdę masz coś nie tak pod "sufitem".
  • @RobertKoliński - chcący zaistnieć za wszelką cenę a przy okazji pogrążajscy całą lewicę
  • @Ole Olek wygraj - Kolinsky czuje sie teraz jak Krystyna Janda w odniesieniu do panstwa XD
  • @RobertKoliński - Nie ma jak to mówić o nienawiści brzydzić się nią a z drugiej strony. .. .
  • @RobertKoliński - Ale gdyby jakiś prawicowiec zrobił takie coś Twojemu guru Adrianowi dwa dni byś pisał o nienawiści i o "nacjo brunatnych bandytach"Twoja prawda szkalować to my ale nie nas
  • RobertKoliński Nie widzę związku - przeca i tam i tu (te)same fakty:)#MłodziWilcy Hashtagi: #NasiOkupanci, #patoprawica, #kler, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-01-23)
  • @RobertKoliński - Ja związek widzę i myślę że nie tylko ja skoro przygłupie na każdym kroku mówisz o tolerancji wyzywwsz wszystkich którzy Twoim zdaniem nie są tolerancyjni a z drugiej strony napiętujesz pewna grupę ludzi sądzisz z nich znieważasz to chyba cis jest nie tak z Tobą śmiem twierdzić że nie masz mózgu powielasz tylko teksty pisane daj Ciebie przez następnego przygłupa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Wróg lewaka Roberta K(2021-01-23)
  • RobertKoliński @Wróg lewaka Roberta K - #psychoprawica - wygląda tak. Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    RobertKoliński(2021-01-23)
  • @RobertKoliński - ty kolynski masz schizę na punkcie wiary, religii. .. .. jeżeli ktoś uczy w szkole to ma pensję. .. .. a może ja też nie mam ochoty płacić za lekcje np wf albo matematyki. .. .okradanie państwa ????? może zapytaj o to hgw i innych z totalnej i lewicy szeroko pojętej. .. .. na dzieła Rydzyka ???? tam płacą ludzie dobrowolne. .. .czy ci sie to podoba czy nie. .. .a ten twój obrazek. .. .przebywanie w poblizu kościoła. .. .ty też nabierasz sie na takie prowokacje ???? jak na tego patafiana co fotografował tablice "gmina. .. .. wolna od lgbt "/?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    karolek33(2021-01-23)
  • ty za to masz jego kompleks, czy ty masz równo, nie sądzę
  • jak on "pogrążająscy"całą lewicę? no jak ? brednie
  • @Wróg lewaka Roberta K - my analfabeci i niedouczeni wrogami Kolińskiego
Reklama