UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nielegalność automatów to też głupota. Wolność nie istnieje. Wolni to byli ostatni chyba neandertalczycy. Jak zagram z kumplem w pokera na pieniądze u mnie w domu to też nielegalne?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  Kkkkk1(2021-03-24)
 • @Kkkkk1 - Jak zagram z kumplem w pokera na pieniądze u mnie w domu to też nielegalne? - No jasne, że nielegalne! Monopol państwowy na gry hazardowe, kolego.
 • Tak i mogą wpaść antyterroryści. Niestety ale na hazard to państwo ma monopol - LOTTO - tu to można z kumplem nie bardzo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Tralala(2021-03-24)
 • @Kkkkk1 - Te, panie zniewolony! Jak sobie grasz z kumplem, to kiedy go oszukasz, on obije ci ryja i swoje odbierze, natomiast na automatach najpierw dają wygrać drobne sumy, by potem tak złapanego delikwenta rżnąć bez litości już na grubą kasę. Potem ten jest w stanie okraść każdego, łącznie z rodziną i pracodawcą, żeby tylko zagrać. Jeśli nie widzisz różnicy, to kup se bryle.
 • Trzeba mieć w sobie jednak skłonność do uzależnień aby tak daleko się posunąć
 • No właśnie to jest chore, jak ludzie nie mogą sobie zagrać w pokera, a na całym świecie mogą. W Polsce to prawie nic nie można, wszystko jest zakazane. Robią naloty na ludzi co grają w pokera, to już jest śmieszne.
 • Jak ktoś gra na automacie i traci pieniądze to jego sprawa. W normalnym kraju państwo powinno to c**j obchodzić jak wydaje swoją zarobioną kasę. Bandyckie i złodziejskie państwo. Tyle w temacie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Kkkkk1(2021-03-25)
Reklama