UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bo wszyscy w bmw to kerowcy.
  • ...20 letniego BMW. Tylko chorzy kupują tak Stare niemieckie flagowce, zamiast kupić w tej cenie np.6 letnie Clio czy Sandero. Ale nie, pokazać się trzeba. Każdy rozgarnięty wie, że niemiecki flagowiec za 10-15 tys. zl. to gruz. Jak ktoś się chce pokazac, to niech kupi niemieckiego flagowca 5 letniego i nowszego za 100-200 tys. zl, wtedy się pokaże. Niestety społeczeństwo na chłopstwie się odbudowało i mamy tego efekty. Hashtagi: #Hahshshshshshs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Hsshshsjsjdj(2024-03-23)
  • @Hsshshsjsjdj - O! Zgadzam się.
  • tyko głupiec powiela stereotypy
  • @Hsshshsjsjdj - tylko dziady kupują stare dacie, normalny człowiek kupuje nowego forda
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    tylkoPIS(2024-03-23)
  • @tylkoPIS - Każdy normalny człowiek jezdzi czym chce i nie patrzy co inni mu mówią. Jeszcze chwila i w komentarzach pod tym artykułem będą wymienione wszystkie marki aut bo każdy będzie "bronił" tego co on lubi, albo czym jeździ...
  • @tylkoPIS - Gdybym miała kupić nowego Forda to już wolałabym kupić starą audi 80.Co nieco bym w niej wymieniła ale służyłaby mi ona na dobre lata, a nie na 5/10lat i rdza by ją zjadła... Nie trzeba być znawca aby wiedzieć że Fordy nigdy nie słynęły z dobrego zabezpieczenia antykorozyjnego itp. Wiadomo 80 jest zrobiona z ocynku ale dałam tylko porównanie że nie jeden stary samochód w porównaniu do tego nowego jest o wiele lepszy :) Dlatego nie ma co się jarać autami z salonu że są takie fajne bo ładniej wyglądają na początku, a po kilku latach strach do niego wejść bo nie wiesz czy podczas jazdy fotel ci nie pęknie od rudej od spodu...
Reklama