UWAGA!

Policjanci podsumowali weekend 

 Elbląg, Policjanci podsumowali weekend 
fot. KMP w Elblągu

Policjanci z Elbląga podsumowali miniony weekend. Było sporo wykroczeń za nadmierną prędkość, zatrzymania za posiadanie narkotyków i wypadek motocyklisty pod Tolkmickiem.

W miniony weekend policjanci prewencji interweniowali 165 razy. Na ulicach wylegitymowali 485 osób. Zatrzymali 3 osoby poszukiwane. 12 elblążan zostało przewiezionych do wytrzeźwienia. Do policyjnego aresztu trafiło 3 mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków.

W miniony weekend dużo pracy mieli również policjanci z ruchu drogowego. Pod Tolkmickiem miał miejsce wypadek. Motocyklista przewrócił się, łamiąc nogę.

Ponadto było 14 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali również 132 przekroczenia dozwolonej prędkości i aż 8 razy 50+.

Policjanci przebadali również 428 kierowców na obecność alkoholu. Czterech z nich prowadziło na podwójnym gazie. Rekordzista jechał fordem ulicą Mazurską. Nie miał uprawnień, przekroczył dozwoloną prędkość i miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
      

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • POLICJANCI, co z szalejącymi i HAŁASUJĄCYMI nocami bezkarnymi motorami. Kiedy zaczniecie mierzyć poziom dozwolonego hałasu układu wydechowego i karać ich za to? Kiedy w końcu skończą się te nocne rajdy grup motorkowych po mieście? Trzeba do Warszawy zgłaszać, bo nasi nie reagują?
  • Nie będziemy bo za to nie ma punktów.
  • prawka też nie można zabrać za głośny wydech więc wiesz....
  • Motocykle wyścigowe powinny być zabronione w sprzedaży a przeznaczone tylko jako dla sportu.
  • jako dla sportu to zapisz się na szachy.
  • upraszam się łaski waszej nadobności o cień działania z tym okrótnym hałasem. tu zwracam się do zdjęcia szefa służby w ebląskim. wszystkie próby przekania prosby należnym kanałami nie przyniosły rezultatu...
  • Ponoć Covid19 zginał, ale niestety pozostały pokowidowe zaburzenia wzroku, słuchu, układu oddechowego i inne trudności w zdrowiu. Odporność na stres jest mniejsza i doprowadza czasem do niespodziewanych dramatycznych sytuacji. Więc tym bardziej potrzeba ochrony dobrych warunków środowiskowych w przestrzeni publicznej. Elblag jest miastem ludzi steranych pracą i życiem więc może młodzi to zauważą. A może czasem warto przypomnieć to w środowisku motorkowym? Brak mierników czy chęci nie usprawiedliwia tolerancji na zakłócenia w środowisku. To, że kiedyś umrzemy nie jest powodem by robić głupstwa.
  • Wiesz w momencie gdy eariat na motorze zabije ci rodzinę moze pomyslisz wtedy o szachach. Dla twej wiedzy sa motory typowo turystyczne. Jeszcze nie widzialem by grupy na harleyach sasuwaly z zawrotną prędkością i jakos z szachami ich nie kojarzę tylko z kulturą jazdy
  • @Art :) - Mordo weź.. Skończ się kompromitować..
Reklama