UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z ciekawości weszłam na stronę policji w Gronowie Elbląskim a tam taki wpis u dzielnicowego tych dwóch miejscowości zacytuję: "Na placu zabaw w miejscowości Wiktorowo gm. Gronowo Elbląskie w godzinach wieczorowo- nocnych zakłócany jest spokój oraz spożywany jest alkohol przez dzieci i młodzież. Gromadząca się młodzież będąc pod wpływem alkoholu dewastuje mienie sołeckie oraz zakłóca spoczynek nocny okolicznym mieszkańcom. Jest to miejsce ogólnodostępne, które sprzyja temu zjawisku. Informacje na ten temat uzyskano od lokalnej społeczności, a także zgłoszeń pisemnych do siedziby Urzędu Gminy w Gronowie Elbląskim. "- No cóż wcale się nie dziwię tym niektórym wpisom
  • Od nocnych patroli jest Tysiąclecia.
  • Ale na Tysiąclecia nic nie dociera, jedynie kasa !!!!!
Reklama