UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Nie było zagrożenia pożarowego, ale istniało realne zagrożenie pożarem". Czy pan biegły nie nawąchał się jakichś oparów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    0
    pytek(2024-03-11)
  • @pytek - Nic się nie nawąchał. Człowiek, który gromadzi takie rzeczy nie robi tego, tak sobie. Miał jakiś zamiar, za pewne inny niż podaje.
  • Miał zamiar napewno niż inny niż podaje. Przecież w sądzie musi mówić prawdę i tak do tego się podchodzi. A ty już insynuujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Tralala(2024-03-11)
  • @Tralala - Otóż to, wcale, w przeciwieństwie do świadka nie musi mówić prawdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Irek Szaf(2024-03-11)
  • Ja, jak zbierałem znaczki pocztowe (gromadziłem je) to zapewniam że nie w celu naklejenia ich na kopertę ani na kartkę z życzeniami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    tentegotam(2024-03-11)
  • Sprawdź czy ty nie masz denaturatu, benzyny ekstrakcyjnej, zmywacza do paznokci, ... , . Może masz aż dwa naboje - do czego? Do haubicy czy pistoletu? Ciekawsze jest to czy z tych posiadanych eksponatów ten fachowiec zrobił jakiś użytek, czy coś "produkował" i wprowadził "do obiegu", użyczał???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    posiadał(2024-03-12)
Reklama