UWAGA!

Rozmowy na temat bezpieczeństwa

 Elbląg, Rozmowy na temat bezpieczeństwa

W ubiegły piątek (15 października), asp. Katarzyna Stankiewicz, policjantka z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń, spotkała się z uczniami klasy I w II Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu. Tematem spotkania była: "Odpowiedzialność prawna nieletnich". Kolejne spotkanie jakie zaplanowano w tej szkole będzie dotyczyło cyberprzemocy i jej aspektów, w tym konsekwencji prawnych.

To nie jedyne spotkanie jakie odbyło się tego dnia. Policjant dzielnicowy st. asp. Artur Bajorek spotkał się z seniorami w SM Zakrzewo. Tam rozmawiano na temat bezpieczeństwa a w szczególności oszustw bankowych. Artur Bajorek mówił także o różnego rodzaju wyłudzeniach przez oszustów, którzy podszywają się pod policjantów. Podczas spotkania przypomniano także o zasadach używania odblasków poza terenem zabudowanym po zmroku.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Po co narażać za zakażenie siebie i innych?
 • Może coś się zrobi na przejściu dla pieszych na wysokości, ,Młyna, ,na ulicy Kościuszki ? O zmroku jak bez oświetlenia i odblasków wyjeżdżają rowerzyści z krzaków od strony basenu na ulice wprost pod samochody. Przecież to za chwile będzie wypadek. Dziś taki rowerzysta po godz. 19.00 ubrany na czarno, bez lamp i nawet odblasków nie jest widoczny, a jak pędzi z szybkością ok 20-30 km/h to tym bardziej. Ponadto znaki informacyjne są zasłonięte przez gałęzie. Twierdzenie iż do tej pory nie było wypadku nie jest żadnym wytłumaczeniem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  bez podpisu(2021-10-18)
 • Pochwalcie się sukcesami akcji BEZPIECZNY ELBLĄ. Nie byi z tego pożytku żadngo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Stańczyk Elbląski(2021-10-18)
 • Odpowiedzialność prawna nieletnich - chodzą po liceach i straszą, nie rób tego i tego bo pójdziesz siedzieć, a jaka jest odpowiedzialność pełnoletnich ??? pełnoletni zrobili FOZZ i amber goldman i różne takie od 89'roku i co ? i nic, widocznie ich odpowiedzialność prawna nie dotyczy, fajnie mają ci pełnoletni w sumie to trzeba jednak przyznać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  0000000000007(2021-10-19)
 • uwaga na oszustów i kłamców góreckich w elblągu zamieszkałych na ulicy piechoty!!! mnie jako młodą kobietę oszukali. nie chcą mieć teraz żadnyck kontaktów. bardzo niewychowani i bez kultury ludzie, nerwowi i agresywni. przestrzegam innych przed załatwianiem jakichkolwiek interesów zarówno z mariuszem góreckim jak i jego żoną. ania - matka trójki dzieci.
 • a co zrobili te goreckie?
Reklama