UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już widzę rozwiązanie tej sprawy. Córka napisała wiadomość z Wysp Kości Słoniowej która okazała być się ukraińskim dezerterem w Polsce jak ich większość oraz jest poszukiwana za przestępstwa cybernetyczne w 12 stanach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    8
    powodzenia(2024-01-30)
  • @powodzenia - Hm... a może to polak ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Vuccccc(2024-01-30)
  • @Vuccccc - jakoś by mnie to nie zdziwiło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    powodzenia(2024-01-30)
  • @powodzenia - Wyspa Kości Słoniowej okazała się być ukraińskim dezerterem..... taaaa, a może tak przy okazji poinformujesz, gdzie takowa wyspa się znajduje? Skąd ją wziąłeś? Język polski i geografia do bani. Zajmij się czymś innym a nie komentowaniem. A teraz, jak dzieciaki nie będą musiały odrabiać prac domowych, będzie jeszcze gorzej.
  • @powodzenia - Miałam tak samo tylko nie chcieli pieniędzy tylko chcieli żebym oddzwoniła na podany nr wacapa. Od razu wiedziałam że to złodzieje. Wiedzieli że ja doładowuję telefon przez PKO bp chcieli wyciągnąć o demnie moje dane banku ciągle do mnie wydzwaniali że mają jakieś zwroty. Od razu wiedziałam że to złodzieje bo ja płaciłam z kąta mojej mamy a ja nie miałam w żadnym banku konta. Jak tylko wspominałam o policji to się rozłączali. A Teraz ciągle wydzwaniają z różnych numerów i miejskich i komórkowych to nawet nie odbieram tylko blokuję. Byłam na policji to powiedzieli że oni nic zrobić nie mogą.
  • Poszukaj w sieci gdzie szukają odpowiedzi dzieci na prace domowe które nie będą musiały odrabiać i możesz zając się hodowlą jedwabników skoro nie umiesz czytać. Myślenie nie boli. są książki, internet i atlasy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    powodzenia(2024-01-30)
  • Bosze - tylko tak teraz uczą w szkole gówniarstwo ?! sklecić jednego sensownego zdania nie potrafią a błędów naj... bać aż gęsto... co to teraz będzie z tą Polską jak takie młodzieży chowanie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Panie ratuj tę Polskę(2024-01-30)
  • @powodzenia - Powtarzam głą.... ie, nie ma Wyspy Kości Słoniowej i składnia twojego zdania nie trzyma się kupy. Jeżeli tego nie dostrzegasz to..... bez sensu dyskusja.
  • @Vuccccc - Polak, oszustem? Chyba żartujesz...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Irek Szaf(2024-01-31)
  • Ha, no trzy osoby wiedzą gdzie ta wyspa, to może powiedzą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tonihalik(2024-01-31)
  • @Irek Szaf - żaden Polak nigdy nic nikomu; ) tylko inni sa zawsze winni
Reklama