UWAGA!

Wezwanie strażaków do banku

 Elbląg, Wezwanie strażaków do banku
fot. Anna Dembińska

Cztery zastępy straży pożarnej przybyły na wezwanie do banku PKO BP przy ul. Teatralnej. Służby wezwała ochrona, która zauważyła zadymienie na pierwszym piętrze budynku.

W środowy wieczór (3 listopada), około godz. 19:30 wpłynęło zgłoszenie o zadymienie przy ul. Teatralnej 9, gdzie mieści się bank PKO BP. Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, które przystąpiły do poszukiwania źródeł zadymienia.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że przy wejściu do banku, przy filarach widoczne jest zadymienie - relacjonował strażak dowodzący akcją. - Przy użyciu podnośnika i kamery termowizyjnej sprawdziliśmy zewnętrzną elewacje budynku i filary oraz dach. Nie stwierdziliśmy żadnego zagrożenia na zewnątrz. Nie widać także żadnego zadymienia w środku, nie ma załączonego alarmu przeciwpożarowego wewnątrz budynku, pomimo że jest taka instalacja przeciwpożarowa i czujki dymowe. Spokojnie czekamy na zarządce budynku, który nam otworzy. Wejdziemy do środka i sprawdzimy jeszcze dokładnie czy jest jakieś zagrożenie, czy nie ma - podsumował strażak.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama