UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba zrobić tak jak w Chinach zamknąć i drzwi zaspawać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    korona(2020-03-30)
  • To Swoje też przy okazji zaspawaj...żebyś przez pomyłkę nie wyszedł na zewnątrz...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Cogitans(2020-03-30)
  • @korona - A Tobie założyć na pusty łeb stalowy hełm i też zaspawać!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    wesoly wirus(2020-03-31)
  • @wesoly wirus - Jest głupia ale za to sprytna, czyta książki o sposobach manipulacji innymi
  • Tak na poważnie to jest mi obojętne czy ktoś jest głupi czy mądry i co o mnie myśli. Ważne co ja sam o sobie myślę i co myślą o mnie ludzie, którzy mnie znają. Nie mniej jednak bawi mnie wytykanie czyichś przywar. Jak to mówią starzy górale z plemienia Mandingo: Głupich nie sieją, oni się rodzą i są wśród nas. A obecna sytuacja pokazuje ilu jest rozhisteryzowanych głupców wśród nas. A jak widać najwięcej jest ich w polityce na najwyższym szczeblu no i oczywiście w mediach. Jednak zauważyłem też, że Ci głupcy nie są do końca głupcami. Oni po prostu manipulują ludźmi gdyż naród ciemny wszystko kupi co ogłoszą media. Ludzie ograniczeni wszystko łykną jak pelikan rybę co zobaczą, wyczytają, usłyszą w środkach masowego przekazu. Dlatego w obecnych czasach można ludźmi manipulować do woli. Kto ma media ten ma władzę!!! AMEN (neutralny politycznie wesoły wirus)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    wesoly wirus(2020-03-31)
Reklama