UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Cogitans - Konstytucja gwarantuje mi wolność słowa, takie jest moje prawo. Polecam włączyć myślenie - może wprawdzie rozboleć ciebie głowa - ale w twoim przypadku najlepsza byłaby gilotyna, a nie tabletka przeciwbólowa.
  • Konstytucja nakazuje również szacunek wobec każdego obywatela...a ten się wyraża chociażby poprzez używanie wielkiej litery, kiedy używamy zamków...To tak w kwestii przestrzegania ustawy zasadniczej...kwestia wolności słowa...Hm...To jest temat rzeka...Ale ogólnie przyjęło się, że jeśli wolność słowa narusza czyjeś dobra osobiste, to raczej nie mamy do czynienia z wolnością słowa, a samowolką...nawoływanie do karania kogokolwiek, bez uprzedniego upewnienia się, że samemu nie jest się sprawcą czynu, za który należy się karą, jest zwykła hipokryzją i obludą...To tak w ramach krótkiego wykładu logiki...i poniekąd też empatii...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-03-30)
  • A głowa raczej mnie boli...już się dawno przyzwyczaiła do myślenia...Ale skoro o tym piszesz, to chyba często na to cierpisz...? Polecam nieprzejmowanie się tym....nie w miarę korzystania z tej części ciała....nie tylko w celach wegetatywnych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Cogitans(2020-03-30)
Reklama