UWAGA!

35. urodziny Piegusa coraz bliżej!

 
Elbląg, Tak było na 34. urodzinach Piegusa,
Tak było na 34. urodzinach Piegusa, fot. AD (arch. portEl.pl)

Po raz kolejny król Piegus zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Rozpoczął się już czas przygotowań, a planów na tegoroczne świętowanie jest co niemiara.Tegoroczne świętowanie urodzin Piegusa odbędzie się w niedzielę 1 czerwca w Parku Modrzewie od godz. 12.00 do 15.00.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie i do powspominania dawnych czasów.
       Festyn „W krainie króla Piegusa” w tym roku obchodzi już swoje 35-lecie. Jest to nie lada wyzwanie dla organizatorów, którzy starają się, aby wydarzenie to było jeszcze bardziej wyjątkowe niż dotychczas. Harcerze i instruktorzy z elbląskiego hufca już od kilku miesięcy pracują nad realizacją wszystkich zamierzonych planów i działań. Tym razem ma być to festyn pełen wspomnień i jak zwykle dobrej zabawy zarówno dla tych młodszych, jak i starszych.
       Jak co roku zapraszamy wszystkich do współpracy! Zachęcamy wszelkiego rodzaju organizacje do tworzenia swoich własnych wspaniałych krainek, a także szkoły do występów na scenie. Tego dnia liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Sprawmy, aby kraina piegusowa była w tym roku barwna!
       Jeśli Ty lub Twoja firma chcecie nam pomóc prosimy o kontakt z biurem Hufca mail: elblag@zhp.pl lub tel. 55 642 77 10, ul. Portowa 2 w Elblągu.
      
       Na wszystkich przybyłych czeka wspaniała atmosfera, która towarzyszy nam co roku. Nie zabraknie oczywiście zbierania „piegusów”, czyli nieodłącznego elementu każdego festynu. „Piegusy”, które są najważniejszą walutą tego dnia, można będzie zdobywać za poszczególne konkurencje w krainkach. Zadania będą dopasowane do dzieci w różnym wieku, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na koniec zabrane „piegusy” można będzie wymienić w specjalnie zaopatrzonym na ten czas sklepiku.
       Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w czerwcu!
      
       Zapraszam na naszą stronę internetową: piegus.elblag.zhp.pl
      
Kamila Niewinowska, Harcerska Służba Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama