UWAGA!

36 tys. zł do wzięcia

W środę 21 lutego o godz. 12 w siedzibie Fundacji Elbląg odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych przystąpieniem do Lokalnego Konkursu Grantowego. W sumie do rozdysponowania jest 36 tys. zł.

Celem Lokalnego Konkursu Grantowego organizowanego w ramach programu „Działaj Lokalnie V” jest aktywizowanie lokalnych społeczności do rozwiązywania ich problemów. O dofinansowanie mogą starać się organizacje mające status fundacji lub stowarzyszenia, lokalne instytucje publiczne oraz grupy nieformalne, które mają swoją siedzibę w gminach: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Rychliki oraz miasto i gmina: Młynary, Pasłęk i Tolkmicko.
     W sumie, w ramach działania, Fundacja Elbląg rozdysponuje kwotę 36 tys. zł. Kwota maksymalnego dofinansowania dla jednego projektu wynosi 6 tys. zł, z zaznaczeniem, że 25 proc. wartości projektu musi być wkładem własnym. Realizacja projektu musi odbywać się pomiędzy 1 kwietnia a 30 września 2007 roku.
     Wnioski należy składać do 19 marca 2007 roku na adres: Fundacja Elbląg - Fundusz Lokalne Regionu Elbląskiego, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg (decyduje data stempla pocztowego). Dodatkowo organizatorzy proszą o przesłanie wniosków e-mailem na adres: biuro@fundacja.elblag.pl.
     Natomiast 21 lutego (środa) o godz. 12 w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17 odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych udziałem w Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie V”.
     
     Do tej pory w ramach programu „Działaj Lokalnie”, w skali kraju, zrealizowano ponad 1400 projektów, na łączną sumę ponad 9 mln zł.
     Lokalny Konkurs Grantowy odbywa się w ramach Programu „Działaj Lokalnie V” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama